Monkey Town Delft
Kom lekker spelen, klimmen en klauteren bij overdekt speelparadijs Monkey Town Delft!
In dit overdekte speelparadijs kun je klimmen en klauteren, in de ballenbak springen, van de glijbaan af en nog veel meer! Er is ook een aparte speelzone voor de peuters, een sportruimte voor ouders en je kunt er knikkerbanen bouwen.
Nieuw: Bowlingbanen geopend, online bowlen te boeken bij een kinderfeestje.
Begeleiders gratis entree, WIFI en sporten
Vanaf 18 jaar is de entree gratis. Natuurlijk is er WIFI aanwezig en voor de sportende ouders is er zelfs een sportruimte met uitzicht over de spelende kinderen. Liever een kop koffie; ook dat kan in de koffiebar!
Verder kun je bij Monkey Town Delft ook lasergamen of je eigen verjaardagskamer boeken en als jarige een cadeautje uitzoeken in de Goudmijn!
Ouders met peuters opgelet: Speciaal peutertarief.
Het peutertarief van € 5,95 is geldig van maandag tot en met vrijdag bij binnenkomst vóór 11.30 uur en speciaal voor peuters van 1 tot en met 3 jaar. Weekenden, schoolvakanties en feestdagen zijn uitgesloten.
Via de roze button kom je op de website van Monkey Town Delft.
Tip: benieuwd naar nog wat er nog meer te doen is in Den Haag en omgeving? Kijk dan eens bij onze Eropuit-tips Den Haag.
Monkey Town Delft
Rijksstraatweg 39
2645 BT Delfgauw
Openingstijden
Zondag tot donderdag: 9.00 tot 18.00 uurVrijdag en zaterdag: 9.00 tot 20.00 uur
Prijs
Monkey Town Delft: check de site via de roze button voor actuele tarievenToon op kaart
Meer inspiratie
Beleef de herfst in Madurodam
Beleef volop avonturen in Madurodam! Attractiepark voor het hele gezin, activiteiten binnen en buiten.
Herfstspeurtocht in Meijendel
Ga op avontuur in het prachtige Meijendel tijdens de herfstvakantie met deze Speurtocht van Dunea!
Kom naar het Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum
Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2025/2026
Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Van Sinterklaas tot Anne de Poes. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!
Den Haag: de leukste stad voor kinderen
Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.
Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!
Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting voor de beste plekken!