Slapen in een watertoren
Villa Augustus is een hotel, restaurant en een markt, midden in een grote moestuin. Een unieke plek!
Villa Augustus is gevestigd in een voormalige watertoren, op 15 minuten lopen van het historische centrum van Dordrecht. Maar ook als je de omgeving van Rotterdam wilt ontdekken is Villa Augustus een mooie plek om te overnachten. Het is gelegen op een groot terrein met onder anderen een prachtige tuin, een biologische moestuin, restaurant en markt-café.
Het hotel, in de oude watertoren, heeft 37 hippe, luxe en sfeervolle kamers. In de watertoren vind je op elke verdieping vier kamers, in totaal twintig. Daarnaast zijn er kamers in de bijgebouwen en in de tuin: je stapt zo vanuit je hotel kamer de tuin in! Drie van deze tuinkamers zijn ingericht voor ouders en twee kinderen. Alle kamers zijn licht en hebben een bijzonder uitzicht op de rivier of de moestuin.
Wil je meer informatie of een kamer boeken, kijk dan op de website. Klik hiervoor op de roze button.
Lekker een hapje eten met de kids in Rotterdam en omgeving. Op Kidsproof vind je een overzicht met gezellige restaurants om met de kids te eten.
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Kerstvakantie in de Bieb
Vier de kerstvakantie in de Bieb in Rotterdam en doe mee met de leuke activiteiten!
Ik zie, ik zie…
Ontdek met je kind de superleuke doe-tentoonstelling Ik zie, ik zie... in het Dordrechts Museum
ToBe cursussen voor kids in 2026
De leukste clubjes op het gebied van dans, kunst, muziek en theater vind je bij ToBe.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waar zijn leuke lichtjestours en kaarsjesavonden?
Kom met je gezin helemaal in kerststemming met een sfeervolle lichtjestocht of kaarsjesavond! Geniet samen met de kinderen van bijzondere lichtkunst, lichtjesrondleiding vol fonkelende lampjes, avondboottochten of een lichtjeswandeling door prachtig verlichte straten en gebouwen in deze donkere dagen. Wij hebben onze favoriete lichtjestours in Rotterdam, Schiedam, Dordrecht en Gouda voor je op een rijtje gezet.
Eropuit in de kerstvakantie? Dit zijn leuke tips in en om Rotterdam!
December is dé tijd van het jaar om mooie herinneringen te maken. En daar helpen we je graag bij! Onze kerstuitjesspecial staat weer propvol superleuke uitjes en activiteiten voor de héle familie. Dat belooft weer een heerlijke vakantie te worden! Wat gaan jullie allemaal doen?
Leuke winteruitjes met de Rotterdampas
Winter in Rotterdam? Dat is juist dé tijd voor fijne uitjes met kinderen. Met de Rotterdampas ontdek je volop leuke, betaalbare winteractiviteiten om samen te doen. Van theater tot schaatsen en van buiten spelen tot lekker eten. Trek je jas aan, pak je pas en ga samen op pad.