Heerlijkheid v. Papendrecht
Ontdek de natuur bij De Heerlijkheid van Papendrecht in de landwinkel, op de kinderboerderij en meer...
Ontdek de natuur bij De Heerlijkheid van Papendrecht
De Heerlijkheid van Papendrecht bestaat uit een aantal onderdelen waar je meer leert en ontdekt over de natuur!
Zo wordt er in het fruitteeltbedrijf fruit geteeld, dat weer verkocht wordt in de landwinkel en verwerkt wordt tot jam, sappen en andere lekkernijen.
Ook is er een bierbrouwerij (leuk voor papa en mama), waar je een rondleiding kunt doen. En kunnen de kids zich vermaken op de mini-kinderboerderij.
Loop een rondje door de boomgaard en leer van alles over bijen en insecten. Of ga langs bij de pony’s.
Meer info? Klik op de roze button.
Bekijk de Uitagenda voor nog meer leuke uitjes
Landwinkel De Heerlijkheid
Kerkbuurt 56
3354 XK Papendrecht
Openingstijden
Dinsdag t/m donderdag: 9.00 - 18.00 uurVrijdag: 9.00 - 20.00 uur
Zaterdag: 9.00 - 17.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Zomer bij Hofpleintheater
Leuke zomervakantie activiteiten in het Hofpleintheater: ontdek jouw theatertalent tijdens de workshops!
Zomer in Plaswijckpark
Buitenspeeltuin, binnenspeeltuin, park én dierentuin in één... Plaswijckpark heeft het allemaal!
Zomervakantie in het B & D Museum
Leuk familie-uitje in de zomervakantie: workshop, kinderrondleiding en meer toffe activiteitenBlogs & inspiratie
Alle blogs
8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas
De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.