Wantijpark
Lekker spelen op het gras of in de speeltuin in het Wantijpark in Dordrecht!
Op zoek naar een fijne plek om lekker buiten te spelen? In het Wantijpark kan je fijn spelen op de velden of in de speeltuin.
In het park vind je mooie oude bomen en vijvers en er zijn wandelpaden en bankjes. Je kunt er ijsvogels spotten en aan de oevers is zelfs al eens een bever gesignaleerd! De kinderen vermaken zich prima in de speeltuin en het poedelbadje. Vanaf 1 mei en met minimaal 22 graden is het gratis peuterbadje de Paddestoel open.
Verder is er in het park een dierenweide met geiten, schapen, ganzen, kippen en eenden (voeren is niet toegestaan). Het heeft als enige park in Dordrecht een restaurant, het Wantijpaviljoen, waar je gezellig kunt zitten voor een hapje en een drankje.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Lijstjes voor Rotterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zo maak je zelf een kabouterpad voor je kinderen
Een superleuk uitje om met kleine kinderen te doen is een Kabouterpad lopen. Voorafgaand aan de tocht krijgen de kleintjes een kaboutermuts, rood geschminkte wangetjes en een knapzak met opdrachten voor onderweg, zo schattig! Heb je geen kabouterpad in de buurt of is het startpunt dicht? Met deze tips komen de kabouters gewoon naar jullie buurt toe!
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?