Wantijpaviljoen
Lunchen en dineren midden in het Wantijpark bij restaurant Wantijpaviljoen!
Dagje Dordrecht afsluiten met een diner of op zoek naar een plek om lekker te lunchen? Restaurant Wantijpaviljoen heeft een uitgebreide menukaart voor lunch en diner. Het restaurant ligt in het mooie Wantijpark, een superleuk park met speeltuin, dierenweide en in de zomer het peuterbadje de Paddestoel!
Benieuwd wat er op de kaart staat bij het Wantijpaviljoen? Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Wantij Paviljoen
Wantijpark 1
3312 AV Dordrecht
Openingstijden
Dagelijks geopend vanaf 12:00 uurDinsdag gesloten
Prijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sportieve uitjes met kids in Rotterdam
Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.
7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam
Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.
Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!