Wantijpark
Lekker spelen op het gras of in de speeltuin in het Wantijpark in Dordrecht!
Op zoek naar een fijne plek om lekker buiten te spelen? In het Wantijpark kan je fijn spelen op de velden of in de speeltuin.
In het park vind je mooie oude bomen en vijvers en er zijn wandelpaden en bankjes. Je kunt er ijsvogels spotten en aan de oevers is zelfs al eens een bever gesignaleerd! De kinderen vermaken zich prima in de speeltuin en het poedelbadje. Vanaf 1 mei en met minimaal 22 graden is het gratis peuterbadje de Paddestoel open.
Verder is er in het park een dierenweide met geiten, schapen, ganzen, kippen en eenden (voeren is niet toegestaan). Het heeft als enige park in Dordrecht een restaurant, het Wantijpaviljoen, waar je gezellig kunt zitten voor een hapje en een drankje.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!
5 x bedankje voor lieve juffen en meesters
Het afgelopen jaar hebben de juffen en meesters héél hard gewerkt om de kids op school zo goed mogelijk voor te bereiden en te begeleiden naar het volgende jaar. Dat verdient een mooi meester- en juffencadeautje!
Sportieve uitjes met kids in Rotterdam
Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.