Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feest bij Adventure City

Klimmen, ziplinen en zelfs een vrije val! Het kan bij het partijtje van Adventure City Rotterdam!

Klimmen met dit kinderfeestje 

Adventure City Rotterdam heeft wel een heel stoer en actief kinderfeestje!

Je kunt zowel binnen als buiten klimmen, dus met het onvoorspelbare Hollandse weer gaat je feestje in ieder geval door!

Binnen zijn er diverse klimparcours met planken, bruggen, plateau’s, ziplinen en een vrije val. Ingedeeld van makkelijk naar moeilijk en tot wel 12 meter hoog! Doe ook de spannende Via Ferrata en ga boulderen!

Buiten vind je ook uitdagende klimparcoursen, ziplinen en een vrije val van 20 meter! Echte durfals gaan voor de unieke zipline rollercoaster, de eerste in Nederland!

Ook aan de allerkleinsten is gedacht. Zo zijn er reuze netten, een cool grottenstelsel en een laagdrempelig klimactiviteit.

Natuurlijk zit er bij dit feestje friet, chips of een ijsje en onbeperkt limonade.

Meer info? Klik op de roze button.

Meld je aan voor onze nieuwsbrief voor nog meer toffe tips!

Lees ook onze blog: Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City

Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.

Lees verder Lees verder

Adventure City Rotterdam

Dorpslaan 428

3084 LL Rotterdam

Prijs Zie website Adventure City voor de actuele prijzen
Mail direct

Mail direct naar Adventure City Rotterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas

De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.

Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal

Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief