Zeemeermin/man lessen
Wil jij je ook zo vrij voelen in het water als een Zeemeermin?
Wil jij jezelf ook zo vrij in het water voelen als een zeemeermin/man? Dan kun je bij City Sport Veldhoven daar super leuke zeemeermin/man lessen voor volgen! Om mee te doen moet je wel minimaal in het bezit zijn van A-diploma en het liefst 7 jaar zijn (in verband met de maat staarten en vinnen).
Alle praktische info vind je bij hun op de site. Klik hervoor op de roze button.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.
Waterspelletjes voor een warme dag!
Wauw... wat is het heerlijk weer! Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!
6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg
Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?