Muziek op Schoot
Muziekplezier voor kinderen van 8 mnd tot 4 jaar. Samen spelenderwijs bezig zijn met muziek!
Tijdens de Muziek op Schoot lessen biedt Muziek Fantastique gevarieerde muziekactiviteiten aan om de muzikaliteit die elk kind in zich heeft naar boven te halen én te stimuleren. Dit alles spelenderwijs en gericht op samen met de (groot)ouders plezier maken met muziek!
Daarnaast wordt met de muzikale activiteiten tegelijkertijd ook een beroep gedaan op andere ontwikkelingsgebieden (motoriek, spraak/taal, sociaal-emotioneel, cognitie).
Superleuk om samen te doen. Muziek is fantastisch!
Klik voor meer info op de roze button. Zo ga je naar hun site.
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waterspelletjes voor een warme dag!
Wauw... wat is het heerlijk weer! Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!
8 leuke strandspelletjes
Natuurlijk, met een emmer en een schep kunnen veel kinderen zich prima vermaken, maar met deze spelletjes wordt je stranddagje net even anders!
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.