De Wellsche Hut
Heerlijk ontbijten, lunchen of dineren in een bosrijk gebied bij De Wellsche Hut, Noord-Limburg
In het bosrijke gebied van de Maasduinen ligt al honderd jaar De Wellsche Hut. Ze zijn de perfecte stop tijdens een fietstocht door de Maasduinen, wanneer je terugkomt van vakantie en bent geland op vliegveld Weeze of als je voor de lekkere trek zoekt naar een restaurant met Limburgse vlaai.
In het restaurant serveren ze onder meer tosti’s, salades en pannenkoeken.
Wil je meer informatie of alvast de menukaart bekijken? Klik dan op de roze websitebutton
Meer lekkere kidsproof-restaurantjes in Noord-Limburg vind je in de categorie ´Eropuit´
De Wellsche Hut
Wezerweg 13
5855 EM Well
Openingstijden
ma, di, do, vrij: 10.00 - 20.00 uurza, zo: 10.00 - 21.00 uur
Woe: Gesloten
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 leuke strandspelletjes
Natuurlijk, met een emmer en een schep kunnen veel kinderen zich prima vermaken, maar met deze spelletjes wordt je stranddagje net even anders!
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.
Waterspelletjes voor een warme dag!
Wauw... wat is het heerlijk weer! Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!