Koffiehuisje Eindhoven
Heerlijke cappuccino, lekker huisgemaakt gebak, een fijne plek met een warm hart.
……Dat is het Koffiehuisje in Philipsdorp Eindhoven.
Zó blij zijn wij met dit lichte, sfeervolle plekje.
Ze serveren ook ze ranja. Voor de kids hebben ze een speeltafeltje. In een klapbankje vind je papier, potloden, boekjes en legpuzzels.
Hier kun je vroeg terecht: vanaf 08.00 uur (di t/m vr) of 09.00 uur (weekend).
Maandag zijn ze gesloten.
Klik voor meer informatie op de roze button. Hierdoor ga je naar de site.
Tip: Op zoek naar nog meer fijne plekjes in en om Eindhoven? Check ons overzicht!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Meer inspiratie
Pannenkoek in de natuur!
Dit sfeervolle pannenkoekenrestaurant is gelegen in een schitterend bosrijk gebied de Herperduin!
Pannenkoekenhuis Pluk
Ga smullen en smikkelen bij Pannenkoekenhuis Pluk in Beek en Donk, Noord-Limburg!
Pannenkoekenhuis De Bosrand
Bij De Bosrand, Noord-Limburg kun je niet alleen lekkere pannenkoeken eten maar ook midgetgolfen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
Naar de boerderij!
Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!