Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Groepsuitje

Een leuk groepsuitje of lekker genieten op een terrasje? Dat kan bij Parkhoeve de Middelt, Noord-Limburg.

In het landelijke Maasdal tussen de maasdorpen Baarlo en Kessel ligt Parkhoeve de Middelt, een boerenhoeve van bijna 200 jaar oud.

Ooit begonnen met boerengolf en in ruim tien jaar tijd uitgegroeid tot een eigentijds horecabedrijf met compleet verzorgde groepsuitjes voor uiteenlopende gelegenheden, van familiedag en vriendendag tot een bedrijfsfeest.

Naast boerengolf bieden ze er nog veel meer groepsactiviteiten aan zoals: solextochten, bubble voetbal, boerenspellen en boerenzeskamp, tandem- en GPS-tochten, archery attack, handboogschieten en creatieve workshops.
Dit alles is naar wens uit te breiden met eten en drinken, zoals een boerenlunch, boeren high tea, uitgebreide brunch of een goedverzorgde barbecue.

Het boerderijterras en het Boerencafé van Parkhoeve de Middelt zijn bekend bij fietsers, vanwege de mooie ligging met een landelijk uitzicht aan de Maas, de prima service en smakelijke streekgerechten.

Geniet er van Limburgse vlaai en royaal belegde broodjes met ouderwets lekkere soep, maar ook Baolderse kook en ijscoupes van ambachtelijk boerenijs staan er op de kaart. Kortom, wil je genieten van het Bourgondische Limburg, ga dan naar Parkhoeve de Middelt. 

Klik op de roze webistebutton voor meer informatie over Parkhoeve de Middelt.

Tip: De lekkerste en meest kidsproof restaurantjes vind je in de categorie ´Uit Eten´.

Parkhoeve de Middelt

Ondersteweg 8

5995 PS Kessel

Openingstijden zie website
Prijs zie webiste
Mail direct

Mail direct naar Parkhoeve de Middelt

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Dit is het leuke aan Cinekid

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11x dieren knutselen met bladeren

In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Win familietickets voor een Cinekid-film
Doe mee en maak kans op één van de 4 familietickets voor een Cinekid-film bij jou in de buurt!

Ik doe mee!