Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Rode Lelie

Bij Boscafé De Rode Lelie in Oisterwijk, waan je je in de prachtige natuur even op vakantie.

Bij Boscafé De Rode Lelie kun je samen met vrienden, familie, kinderen en collega’s genieten van de natuur, rust en ruimte. Het ontbreken van verharde wegen, stoplichten en auto’s maakt dat je jezelf even buiten de bewoonde wereld waant. Alsof je even op vakantie bent!

Het terras met uitzicht op de speeltuin, waar kinderen spelenderwijs de natuur kunnen ontdekken, maakt het mogelijk te kunnen genieten van een hapje en een drankje zonder je zorgen te hoeven maken om je kroost. Het is een heerlijke plek om even te ontspannen na een wandeling, een fietstocht of een andere activiteit die je in het bos kunt ondernemen.

Boscafé De Rode Lelie in Oisterwijk is een hele fijne feestlocatie voor feesten en partijen die je zelf naar wens kan vormgeven. Voor zowel privé als zakelijk verzorgen ze lunch, bbq, diner, borrel, tapas, buffet of ontbijt. Met de klapdeuren wagenwijd open kan met goed weer gebruikgemaakt worden van een privéterras, hierdoor kunnen ook grotere groepen bij De Rode Lelie terecht. In de winter gaan de deuren dicht en gaat de houtkachel aan.

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie en om de menu-kaart alvast te bekijken!

Meer toffe uitjes vind je hier!

Boscafé De Rode Lelie

Adervendreef 4a

5062 ST Oisterwijk

Openingstijden Dinsdag t/m vrijdag: 10.00 - 18.00 uur
Zaterdag & zondag: 10.00 - 20.00 uur
Schoolvakanties: 10.00 - 18.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Boscafé De Rode Lelie

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen

Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.

Ijsbellen maken

Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze zelf.

4x trakteren op een unicorn

Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!

13x originele warme chocolademelk ideeën

Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief