Herberg in het Wilde Zwijn
Ouderwets genieten in de eeuwenoude bossen tussen Eersel en Postel.
Herberg in het wilde zwijn ligt midden in de eeuwenoude bossen van Bergeijk tussen de gemeente Eersel en het Belgische Postel. Je kunt bij hun nog ouderwets genieten van de gerechten uit grootmoeders tijd, maar ook serveren zij een hedendaagse lunch, koffie met gebak of een hapje uit een klomp.
Wil je liever alleen iets drinken? Dat kan natuurlijk ook.
In de winter kun je je lekker nestelen bij de grote ronde open haard en in de zomer is het heerlijk toeven op hun grote terras met speeltuin.
Kom ook eens gezellig langs.
Klik op de roze buuton voor meer info.
Herberg in het Wilde Zwijn
Witrijt 28
5571 XH Bergeijk
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg
Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?
8 leuke strandspelletjes
Natuurlijk, met een emmer en een schep kunnen veel kinderen zich prima vermaken, maar met deze spelletjes wordt je stranddagje net even anders!
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.