Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Streetfood Eindhoven

Stel je eigen gerechten samen bij Streetfood Eindhoven en smullen maar!

Trek in iets lekkers? Bij Streetfood in Eindhoven kun je terecht voor vers bereide broodjes, gezonde salades én ambachtelijke frietjes die je of terplekke op kunt eten of mee kunt nemen!

Extra leuk voor kids is dat je zelf kunt aangeven wat voor soort frietjes je wilt, want er zijn allerlei soorten en maten waar je uit kunt kiezen. Ook kun je zelf de toppings en bijgerechtjes kiezen. Dat is lekker!

Voor een uitgebreide menukaart klik je op de roze button.

Toch op zoek naar iets anders? Je vind diverse soorten kindvriendelijke restaurants onder Uit eten!

Streetfood Eindhoven

Catharinaplein 17

5611 DE Eindhoven

Openingstijden maandag: gesloten
dinsdag: van 10.00 uur tot 18.00 uur
woensdag van 10.00 uur tot 18.00 uur
donderdag: van 10.00 uur tot 18.00 uur
vrijdag: van 10.00 uur tot 21.30 uur
zaterdag: van 10.00 uur tot 19.00 uur
zondag: van 12.00 uur tot 18.00 uur
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Meer inspiratie

Horeca De Boshut

In het zonnige zuiden, in het bourgondische Brabant waar het leven goed is, ligt De Boshut.

Kidsproof Blogs

Onze blog-pagina staat vol met ervaringsverhalen, seizoensactiviteiten en eindeloze inspiratie!

Wandeling en speeltuinen

Ontdek deze parels. Je krijgt gewoon zin in een wandeling!

11 x terras en spelen

Heerlijk genieten op één van deze fijne terrassen in Eindhoven en omgeving.

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!

Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.

Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen

Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... wij hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.

3x Tie dye shirt maken!

Heeft jouw dochter al gevraagd naar het "tie dye en"? Bij ons gaat het nergens anders meer over! Loïs (12 jaar) legt stap voor stap uit hoe je dit kunt doen samen met je dochter of zoon. Lees je mee?

Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven

Yeah, het is zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!

zomervakantie nieuwsbrief flevoland Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg de leukste uitjes in je mailbox!

Graag ook voor mij!