Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

’t Boshuys

In natuurgebied de Sonse Heide vind je Brasserie 't Boshuys. Met groot terras en speeltuin!

Midden in de natuur, omgeven door de bossen van de Sonse Heide, ligt brasserie ’t Boshuys. In een unieke en ontspannen sfeer kun je genieten van een lekkere lunch, high tea, borrel of diner. Zoek een mooi plekje in de brasserie of op het grote, gezellige terras en laat de kids heerlijk spelen in de speeltuin. Genieten!

De menukaart van ’t Boshuys is gevarieerd en je kunt elke dag kiezen uit gezonde, voedzame en vooral lekkere gerechten kiezen. De chef-kok kookt met lokale groeten en fruit en met eerlijke vis, vlees en zuivel.

Ben je een natuurliefhebber? Dan ben je hier na een wandeling of een sportieve fietstocht aan het juiste adres. Ook voor een kopje koffie, een sapje voor de kids en een lekker taartje ben je van harte welkom!

Update: Het Kabouterpad is helemaal klaar! Maak kennis met kabouterfamilie Pluk, vind alle kabouters en leer alles over de bossen rondom ’t Boshuys. Het kabouterpad is te lopen tijdens openingstijden en kosten zijn € 5,00 per groep. Je kunt het routeboekje is af te halen bij de kassa van museum Bevrijdende Vleugels, gebouw rechterkant van ’t Boshuys. Tijdens openingstijden; Dinsdag t/m zondag van 10:00 – 15:30.

Via de roze button kom je op de site van ’t Boshuys.

Er zijn prachtige plekjes in de natuur te vinden waar het lekker toeven is voor een drankje en een hapje. Wij hebben deze adresjes voor je verzameld! Of neem een kijkje in de uitagenda!

'T Boshuys

Sonseweg 39

5681 BH Best

Mail direct

Mail direct naar 'T Boshuys

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven

Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!

16x Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant.

Ontdek Brabant vanaf het water. In de regio Eindhoven, Tilburg, Den Bosch en Breda kun je bootje of kano varen en suppen. Heb jij er al zin in? De leukste vaartochten, kano adresjes en supverhuur in Brabant hebben we op een rijtje gezet. Lees je mee?

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Toffe zomervakantie uitjes

Ja, de zomervakantie ligt voor ons! Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet. Nu nog even je favoriete uitjes kiezen! Lees gauw verder!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief