Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Maisdoolhof Helmond

Lekker speuren en puzzelen in het mais!

Jullie kunnen weer lekker komen puzzelen en speuren in het doolhof.

Voor €6,- krijg je toegang tot het doolhof, limonade, een speurpuzzel voor in het doolhof, een ijsje en een leuke verrassing! Volwassenen (vanaf 12 jaar) mogen gratis als begeleiding mee. Hierbij is niets inbegrepen.

Het maisdoolhof is een leuke buitenactiviteit voor kinderen van 4 tot ongeveer 10 jaar. De puzzels zijn dan op deze leeftijdscategorie gericht.

Klik voor meer info op de roze button.

Meer toffe tips vind je hier!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

De Brandevoortse Hoeve

Medevoort 23

5707 DD Helmond

Mail direct

Mail direct naar De Brandevoortse Hoeve

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Griezelen bij BOEH!

BOEH! In de Zoo

Lichtshow Enchanted Gardens

Geniet van spectaculaire lichtkunst in de tuinen en op Kasteel Arcen. Een magische avond uit!

Glow Eindhoven

’s Werelds grootste internationale lichtkunstfestival GLOW is een feest voor je iedereen!

Slotweekend preHistorisch Dorp

Het allerlaatste weekend van 2025 komt eraan voor het preHistorisch Dorp!

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Herfst! 19x leuke dingen om te doen met kinderen

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige tips voor je!

11x dieren knutselen met bladeren

In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.

Herfstbingo

De herfst is voor ons het het seizoen om heerlijk naar buiten te gaan voor een wandeling. Met de kinderen door de prachtige bossen van de regio Eindhoven en Noord-Limburg. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief