Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Beachclub Sunrise

Heerlijk eten en spelen bij restaurant Beachclub Sunrise in Best.

Schijnt het zonnetje en heb je zin om erop uit te trekken met de kids?
Kom dan gezellig een dagje naar Beachclub Sunrise: dé ideale plek voor kinderen om te genieten in de heerlijke buitenlucht! Kids kunnen hier lekker zwemmen, klimmen en klauteren in de kindvriendelijke speeltuin. Terwijl de kids zich vermaken, geniet je van een hapje en een drankje op het luxe terras van Beachclub Sunrise.

Speciaal voor de kids is er de Sunrise kleurplaat, zodat ze zich ook aan tafel kunnen vermaken. Voor de juiste openigstijden check altijd even de site.
Om het restaurant of de speeltuin te bezoeken, hoef je geen entree te betalen! Het restaurant van Beachclub Sunrise heeft een eigen entree.

Voor het reserveren van een tafel kan je contact opnemen via restaurant@beachclubsunrise.nl of via telefoon 0499-376187

Klik op de roze button voor nog meer informatie.

Nog meer heerlijke restaurants vind je hier!

Beachclub Sunrise

Ekkersweijer 3

5681 RZ Best

Mail direct

Mail direct naar Beachclub Sunrise

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Tips voor Hemelvaartweekend

Een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben we een heleboel tips verzameld voor thuis én uit, gezellig met je eigen gezin of met vrienden.

Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen

Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.

Tof kinderfeestje bij Hollywood Entertainment Center Eindhoven

Onlangs mocht onze Kidsproof-reporter het kinderfeestje testen glowgolfen en simracen bij Hollywood Entertainment Center in Eindhoven. Een feestje vol plezier en actie. De kids hebben genoten van alle verrassingen.

11x De leukste pluktuinen in Noord-Brabant

Wat superleuk is om te doen samen met je kids, is fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen door de natuur en ondertussen de mooiste bloemen of het lekkerste fruit plukken. Meestal is er bij de pluktuin ook een terras waar je heerlijk kunt genieten van een cappuccino of limonade. Vaak zijn er ook dieren, speeltoestellen en andere activiteiten waar kinderen heel blij van worden.
Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van pluktuinen in Noord-Brabant.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief