Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Beachclub Sunrise

Heerlijk eten en spelen bij restaurant Beachclub Sunrise in Best.

Schijnt het zonnetje en heb je zin om erop uit te trekken met de kids?
Kom dan gezellig een dagje naar Beachclub Sunrise: dé ideale plek voor kinderen om te genieten in de heerlijke buitenlucht! Kids kunnen hier lekker zwemmen, klimmen en klauteren in de kindvriendelijke speeltuin. Terwijl de kids zich vermaken, geniet je van een hapje en een drankje op het luxe terras van Beachclub Sunrise.

Speciaal voor de kids is er de Sunrise kleurplaat, zodat ze zich ook aan tafel kunnen vermaken. Voor de juiste openigstijden check altijd even de site.
Om het restaurant of de speeltuin te bezoeken, hoef je geen entree te betalen! Het restaurant van Beachclub Sunrise heeft een eigen entree.

Voor het reserveren van een tafel kan je contact opnemen via restaurant@beachclubsunrise.nl of via telefoon 0499-376187

Klik op de roze button voor nog meer informatie.

Nog meer heerlijke restaurants vind je hier!

Beachclub Sunrise

Ekkersweijer 3

5681 RZ Best

Mail direct

Mail direct naar Beachclub Sunrise

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x Sinterklaas surprises

Voor de dierenliefhebber, voor de snoeperd, voor de gamer... voor iedereen is er wel een leuke surprise te bedenken. Bekijk onze voorbeelden!

Kasteel van Sinterklaas in de regio’s Eindhoven en Noord-Limburg

Hij komt hij komt die lieve goede Sint....Kom je op bezoek bij Sinterklaas? En help de Pieten, speur door het huis op zoek naar pakjes..... of stuur een brief

Sinterklaas intochten Noord-Limburg 2026

Hij komt...Hij komt....Sinterklaas zal zaterdag 14 november 2026 weer naar Nederland komen. Hier vind je een overzicht van een paar plekken waar Sinterklaas aankomt in Noord-Limburg.

Intocht Sinterklaas regio Eindhoven 2026

Waar en wanneer komt Sinterklaas weer in het land aan? Op 14 november 2026 is het zover! Ook in Eindhoven en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken.

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!