Oorlogsmuseum Overloon
Oorlog hoort in een museum! Kom kijken naar het Oorlogsmuseum Overloon, Noord-Limburg.
Oorlog hoort in een museum. Dat is de boodschap van het Oorlogsmuseum Overloon, Noord-Limburg.
Meer dan 150 militaire topstukken vind je in dit museum zoals de BARC, dit voertuig is gigantisch groot. Het is 21 meter lang en 8 meter breed en 6,50 meter hoog. En wat denk je van de wielen die er dan onder moeten zitten. Of een Duitse Panther-tank die na de slag bij Overloon in het dorp is achter gebleven.
Er is hier nog zoveel meer te zien, je zult je ogen uitkijken in dit museum.
Klik voor meer informatie op de roze button. Hierdoor ga je naar hun site.
Tip: Neem eens een kijkje in onze uitagenda!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!
Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.
6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg
Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?
Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven
Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!