Oorlogsmuseum Overloon
Oorlog hoort in een museum! Kom kijken naar het Oorlogsmuseum Overloon, Noord-Limburg.
Oorlog hoort in een museum. Dat is de boodschap van het Oorlogsmuseum Overloon, Noord-Limburg.
Meer dan 150 militaire topstukken vind je in dit museum zoals de BARC, dit voertuig is gigantisch groot. Het is 21 meter lang en 8 meter breed en 6,50 meter hoog. En wat denk je van de wielen die er dan onder moeten zitten. Of een Duitse Panther-tank die na de slag bij Overloon in het dorp is achter gebleven.
Er is hier nog zoveel meer te zien, je zult je ogen uitkijken in dit museum.
Klik voor meer informatie op de roze button. Hierdoor ga je naar hun site.
Tip: Neem eens een kijkje in onze uitagenda!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Intocht Sinterklaas regio Eindhoven 2025
Waar en wanneer komt Sinterklaas weer in het land aan? Op 15 november 2025 is het zover! Ook in Eindhoven en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken.
8x Sinterklaas surprises
Voor de dierenliefhebber, voor de snoeperd, voor de gamer... voor iedereen is er wel een leuke surprise te bedenken. Bekijk onze voorbeelden!
Kasteel van Sinterklaas in de regio’s Eindhoven en Noord-Limburg
Hij komt hij komt die lieve goede Sint....Kom je op bezoek bij Sinterklaas? En help de Pieten, speur door het huis op zoek naar pakjes..... of stuur een brief