
Spelen & varen
Een dagje varen en spelen bij Ark van Noë!
Iedereen kan genieten van een afvaart van de Nete per kajak of kano, zowel jong als oud. Je bepaalt namelijk volledig zelf de afstand en het tempo. Liever ontspannend dobberen tussen de Kempense natuur? Of geniet jij meer van een echte inspanning? Varen met de kajak of kano is zowel inspannend als ontspannend, maar de intensiteit bepaal jij dus volledig zelf.
Bij de Ark van Noë kan je zowel een kano als een kajak huren.
Ook kunnen kinderen hier ravotten in de grote buitenspeeltuin terwijl de ouders genieten op het terras.
Ark van Noë ligt in Lichtaart in België en is 40 minuten rijden vanaf Eindhoven.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Meer inspiratie


Speelpark Klein Zwitserland
Een dag vol speel plezier beleef je in Speelpark Klein Zwitserland in Tegelen, Noord-Limburg!
Meivakantie bij De Steenuil
Feest bij boerderij De Steenuil deze meivakantie.
Fun Forest Venlo
Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste meivakantie tips
Pasen, Koningsdag, meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!
