Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spelen & varen

Een dagje varen en spelen bij Ark van Noë!

Iedereen kan genieten van een afvaart van de Nete per kajak of kano, zowel jong als oud. Je bepaalt namelijk volledig zelf de afstand en het tempo. Liever ontspannend dobberen tussen de Kempense natuur? Of geniet jij meer van een echte inspanning? Varen met de kajak of kano is zowel inspannend als ontspannend, maar de intensiteit bepaal jij dus volledig zelf.

Bij de Ark van Noë kan je zowel een kano als een kajak huren. 

Ook kunnen kinderen hier ravotten in de grote buitenspeeltuin terwijl de ouders genieten op het terras. 

Ark van Noë ligt in Lichtaart in België en is 40 minuten rijden vanaf Eindhoven.

Klik op de roze button voor meer informatie.

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Ark van Noë

Arkstraat 6

2460 Kasterlee

Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

4 heerlijke originele recepten voor Pasen

Binnenkort is het weer Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kun je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?

7x knutselen voor Pasen

Van paashaaskaartjes en zwaaiende kuikens, tot vrolijk ingepakte eitjes. Om het paasontbijt thuis dit jaar nóg feestelijker te maken, hebben we deze 7 paasknutsels voor je getest. Hiermee zijn de kinderen ook gelijk weer een middagje zoet ;)

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief