Discovery Museum
Bij Discovery Museum beleef je een dag vol ontdekkingen!
Je komt handen en ogen tekort voor alle leuke interactieve stations bij Discovery Museum in Kerkrade, waarmee je zelf uitvindt hoe de wereld in elkaar zit.
In de Expeditie doe je de ene ontdekking na de andere. Reizend door de themawerelden Gezondheid, Voeding, Wonen, Werken en Leren, neem je overal wat mee. Bizarre weetjes en indrukwekkende ervaringen veranderen jouw kijk op jezelf en de wereld waarin je leeft. Door je eigen huid heen kijken, jezelf meten aan een robot en je brein klaarstomen voor de 21e eeuw… De Expeditie is een vooruitblik op de toekomst waarin wetenschap en techniek een steeds grote rol spelen. Aan jou de uitdaging om je eigen weg te vinden binnen deze wereld van eindeloze mogelijkheden.
Wat is er nog meer te ontdekken voor kinderen?
Experimenteer, knoei en bouw bij de ‘Science Labs’, ervaar de buitenaardse beleving als een astronaut in het ‘Aarde theater’, kijk je ogen uit bij de expositie ‘Zeker Weten?!’ en nog veel meer!
Wil je meer weten over Discovery Museum of wil je voor jouw bezoek vast kaartjes reserveren? Klik op de roze button om naar de website te gaan.
Tip: Bij Discovery Museum kun je ook je kinderfeestje vieren!
Wist je dat Kidsproof alle toffe activiteiten in Zuid-Limburg voor je op een rijtje heeft gezet? Klik hier voor sportieve, creatieve en actieve uitjes bij jou in de buurt!
Continium
6461 Kerkrade
Openingstijden
Dinsdag t/m zondag 11.00 - 17.00
Maandag gesloten
Prijs
Zie website voor de actuele prijzen
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Sinterklaas surprises
Voor de dierenliefhebber, voor de snoeperd, voor de gamer... voor iedereen is er wel een leuke surprise te bedenken. Bekijk onze voorbeelden!
Intocht Sinterklaas regio Eindhoven 2026
Waar en wanneer komt Sinterklaas weer in het land aan? Op 14 november 2026 is het zover! Ook in Eindhoven en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken.
Kasteel van Sinterklaas in de regio’s Eindhoven en Noord-Limburg
Hij komt hij komt die lieve goede Sint....Kom je op bezoek bij Sinterklaas? En help de Pieten, speur door het huis op zoek naar pakjes..... of stuur een brief