Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurspeeltuin Zandbos

Lekker spelen in een natuurlijk omgeving dat wil toch ieder kind.

In het bos het Zandbos is een natuurlijke speelplek gecreeërd voor kinderen van 0 tot 12 jaar. De natuurspeeltuin ligt midden in het bos en maakt gebruik van de natuurlijke elementen van het landschap. Met bijpassende speelmaterialen is een uitdagende en leerzame spelomgeving gemaakt.

Hier kun je spelen in een natuurlijke omgeving, met de zandtafel of hutten bouwen, klimmen op de toestellen en je vermaken op de zand- en waterspeelplaats.

Voor de kleinsten is er een speciaal Peuterpad met opdrachten-doe-boekje (verkrijgbaar bij de VVV Deurne).
Voor de oudere jeugd is er een grote Vikingschommel.

Kom je ook het avontuur in Deurne ontdekken?

Klik voor meer informatie op de roze button.

Tip: Nog geen plannen voor het weekend? Check onze Uitagenda!

Natuurspeeltuin Zandbos

Strijpsebaan

5752 Deurne

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Intocht Sinterklaas regio Eindhoven 2026

Waar en wanneer komt Sinterklaas weer in het land aan? Op 14 november 2026 is het zover! Ook in Eindhoven en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken.

8x Sinterklaas surprises

Voor de dierenliefhebber, voor de snoeperd, voor de gamer... voor iedereen is er wel een leuke surprise te bedenken. Bekijk onze voorbeelden!

Sinterklaas intochten Noord-Limburg 2026

Hij komt...Hij komt....Sinterklaas zal zaterdag 14 november 2026 weer naar Nederland komen. Hier vind je een overzicht van een paar plekken waar Sinterklaas aankomt in Noord-Limburg.

Kasteel van Sinterklaas in de regio’s Eindhoven en Noord-Limburg

Hij komt hij komt die lieve goede Sint....Kom je op bezoek bij Sinterklaas? En help de Pieten, speur door het huis op zoek naar pakjes..... of stuur een brief

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!