Openluchtmuseum De Locht
Leer alles over het leven van vroeger op het platteland in Noord-Limburg bij Openluchtmuseum De Locht.
Bij Openluchtmuseum de Locht, Noord-Limburg ontdek je alles over het leven van vroeger op het platteland van Noord-Limburg. Maar daarnaast vind je in het museum ook veel over de moderne tijd: bijvoorbeeld: champignons en asperges in een moderne productie, Glastuinbouw en alle moderne toepassingen van ‘food’.
Er is een aspergepaviljoen waarin het Nationaal Aspergemuseum gevestigd is en een champignonpaviljoen waarin het Nationaal Champignonmuseum gevestigd is. Er is ook een daglonershuisje, brouwerij, klompenmakerij en kapel gevestigd op het terrein van de Locht.
Op zondag zijn er regelmatig demonstraties en bijzondere activiteiten voor kinderen en volwassenen. Denk hierbij aan demonstraties van oude ambachten als: brood bakken, weven, kleermaken, smeden of stroop maken. Kinderen kunnen zich ook vermaken met diverse ouderwetse en moderne speeltoestellen.
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.
Tip: Meer musea in de redio Eindhoven vind je in de categorie Eropuit.
Openluchtmuseum De Locht
Broekhuizerdijk 16D
5962 NM Melderslo
Openingstijden
april t/m oktober: 10.00 - 17.00 uur | november t/m maart: woensdag, zaterdag en zondag: 10.00 - 17.00 uur (activiteiten beginnen om 11.00 uur)Prijs
Volwassenen: €8,50Kinderen t/m 12 jaar: €4,25
Kinderen t/m 4 jaar: gratis
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven
Yeah, het is zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!
Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen
Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... wij hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.
3x Tie dye shirt maken!
Heeft jouw dochter al gevraagd naar het "tie dye en"? Bij ons gaat het nergens anders meer over! Loïs (12 jaar) legt stap voor stap uit hoe je dit kunt doen samen met je dochter of zoon. Lees je mee?