Openluchtmuseum De Locht
Leer alles over het leven van vroeger op het platteland in Noord-Limburg bij Openluchtmuseum De Locht.
Bij Openluchtmuseum de Locht, Noord-Limburg ontdek je alles over het leven van vroeger op het platteland van Noord-Limburg. Maar daarnaast vind je in het museum ook veel over de moderne tijd: bijvoorbeeld: champignons en asperges in een moderne productie, Glastuinbouw en alle moderne toepassingen van ‘food’.
Er is een aspergepaviljoen waarin het Nationaal Aspergemuseum gevestigd is en een champignonpaviljoen waarin het Nationaal Champignonmuseum gevestigd is. Er is ook een daglonershuisje, brouwerij, klompenmakerij en kapel gevestigd op het terrein van de Locht.
Op zondag zijn er regelmatig demonstraties en bijzondere activiteiten voor kinderen en volwassenen. Denk hierbij aan demonstraties van oude ambachten als: brood bakken, weven, kleermaken, smeden of stroop maken. Kinderen kunnen zich ook vermaken met diverse ouderwetse en moderne speeltoestellen.
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.
Tip: Meer musea in de redio Eindhoven vind je in de categorie Eropuit.
Openluchtmuseum De Locht
Broekhuizerdijk 16D
5962 NM Melderslo
Openingstijden
april t/m oktober: 10.00 - 17.00 uur | november t/m maart: woensdag, zaterdag en zondag: 10.00 - 17.00 uur (activiteiten beginnen om 11.00 uur)Prijs
Volwassenen: €8,50Kinderen t/m 12 jaar: €4,25
Kinderen t/m 4 jaar: gratis
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x trakteren op een unicorn
Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!
Bouwen, programmeren en robots maken bij Bricks & Robots
Is jouw kind gek op LEGO®, techniek en alles wat beweegt? Dan hebben we een leuke tip voor nieuwsgierige kids! Bij Bricks & Robots in Eindhoven duiken kinderen in de wereld van robotica, technologie en programmeren. Geen ingewikkelde theorie, maar vooral lekker zelf aan de slag!
De leukste binnenspeeltuinen in Eindhoven en omgeving
Weer of geen weer de leukste binnenspeeltuinen van Eindhoven en omgeving op een rijtje!