
Speelbos ’t Slingerperdje
Laat je fantasie de vrije loop in het Speelbos 't Slingerperdje in Bladel.
Het Speelbos ’t Slingerperdje is een heerlijke plek waar kinderen hun fantasie kunnen prikkelen. Maak zelf je eigen boomhut, klim in bomen, slinger in een touw en loop over een touwbrug. Of klieder lekker met de waterpomp. Genoeg te beleven.
Het speelbos is gratis te bezoeken tussen zonsopgang en zonsondergang.
Wil je een feestje organiseren in het speelbos? Dat kan en mag indien je je aan de afspraken houdt.
Klik voor meer info op de roze button.
Speelbos 't Slingerpedje
Egyptischedijk 15
5531 NE Bladel
Mail direct
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven
Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.
Toffe zomervakantie uitjes
Ja, de zomervakantie ligt voor ons! Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet. Nu nog even je favoriete uitjes kiezen! Lees gauw verder!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!