Waterskiën/Wakeboarden
Waterskiën en wakeboarden de Vossemeren.
Zijn je kids sportief en houden ze van wat spanning en uitdaging? Waterskiën is een opwindende activiteit waarbij energieke kinderen zich naar hartenlust kunnen uitleven. De beginselen zijn in één sessie al onder de knie te krijgen. De kinderen worden ook altijd begeleid door onze ervaren instructeurs.
Zo kunnen ze met een vertrouwd gevoel volop van deze activiteit genieten.
-Sessie van anderhalf uur
-Inclusief materiaal
-Inclusief zwemvest, wetsuit en helm
-Met veiligheidsinstructies
-Altijd toezicht aanwezig
-Vanaf 8 jaar
Bezoek de website door op de knop hieronder te klikken en boek je tickets!
Heb je niet genoeg aan alleen waterskiën/wakeboarden? Voeg dan een uurtje Aquapark of één van de vele andere activiteiten toe.
Toffe uitjes vind je ook in onze Uitagenda. Neem eens een kijkje!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!
De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
Heerlijke ijssalons in Eindhoven en omgeving.
Het zal je niet verbazen maar mijn kids zijn echt dol op ijs. En wij natuurlijk ook. Het is voor ons dan ook geen straf om de lekkerste ijssalons te ontdekken