Natuurbad Wouterbron
Een unieke ecologische zwemvijver in Maaseik!
De Wouterbron ligt in een prachtig bosrijk gebied waarin de natuur gedurende eeuwen haar gang heeft kunnen gaan.
De ecologische zwemvijver de Wouterbron is uniek in zijn soort dankzij het drinkbaar bronwater dat dagelijks opborrelt uit de bronnen.
Hier kun je een heerlijk dagje zwemmen!
Natuurbad Wouterbron ligt in Maaseik in België en is 50 minuten rijden vanaf Eindhoven.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
11x dieren knutselen met bladeren
In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?