Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Klimcentrum Neoliet-Zuid

Houdt jouw kind van actief bezig zijn, vier dan het feestje bij Neoliet!

Ben je jarig en wil je samen met je vriendjes echt iets avontuurlijks beleven …? Bij Neoliet klim je als een echte stoere bergbeklimmer omhoog tegen de hoogste klimmuren. Of je nou groot of klein bent, sterk of slim, bij ons kun je je heerlijk uitleven. Vind je anderhalf uur klimmen en klauteren niet genoeg, dan kun je het feestje uitbreiden met de speleotunnel. Kruipen en sluipen met hindernissen in het donker, en afsluitend aan een klimtouw naar beneden.

Klik voor alle mogelijkheden op de roze button.

Je kunt dit feestje op afspraak reserveren. Het duurt 2 uur en is voor kids vanaf 8 jaar. Prijzen zijn inclusief entree, les, materiaal, begeleiding, ranja met iets lekkers, een cadeautje voor de jarige en een klimdiploma voor alle kinderen! Je kunt dit feestje op afspraak reserveren.

Prijzen zijn inclusief entree, les, materiaal, begeleiding, ranja met iets lekkers, een cadeautje voor de jarige, een klimdiploma voor alle kinderen en een speurtocht! Afsluiten met frietjes met een snack kan ook, reserveer dit wel meteen mee met je feestje.

Neoliet heeft 2 vestigingen
Neoliet-Zuid: Theo Koomenlaan 3 Eindhoven
Neoliet-Noord: Vijfkamplaan 14 Eindhoven

Zorg voor sportieve kleding en schoenen en dat er per 2-3 kids een volwassen begeleider mee gaat.

Via de roze button ben je zo op de website.

Klimcentrum Neoliet Eindhoven-Zuid

Theo Koomenlaan 3

5644 HZ Eindhoven

Openingstijden Op afspraak.
Mail direct

Mail direct naar Klimcentrum Neoliet Eindhoven-Zuid

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Klimrijk Brabant Kinderfeest

Klimrijk kinderfeest.

Eindhoven Zoo kinderfeest

Ontdek met je kinderfeestje een eigen kijk op het dierenrijk

Feestje preHistorisch Dorp

Jouw verjaardag vier je in het preHistorisch Dorp Eindhoven samen met je vriendjes.

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

De leukste meivakantie tips

Pasen, Koningsdag, meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier.

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief