Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hele dag natuur

Een dag vol vogelplezier in het heempark!

Op zondag 26 januari is er weer een hele-dag-natuur-voor-kinderen in het heempark, die helemaal in het teken staat van vogels in de winter. Voor één dag verandert het heempark in ’n Vogeltjesbos en gaan kinderen aan de slag met het maken van pindaslingers en andere overheerlijke vogelhapjes.

Tijdens een wandeling door het Vogeltjesbos kan iedereen meedoen met verschillende natuuractiviteiten. De kinderen gaan vogels kijken onder begeleiding van een échte vogelaar en tellen mee met de Nationale Tuinvogeltelling. Iedereen mag iets lekkers maken voor de vogels-thuis. Onder de verhalenboom wordt het prentenboek voorgelezen.

Kom je ook? De verrekijkers liggen al klaar!

Klik op de roze button voor meer informatie.

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Heempark Frater Simon Deltour

Genneperweg

Eindhoven

Openingstijden 11:00-16:00 uur
Mail direct

Mail direct naar Heempark Frater Simon Deltour

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Sinterklaasjournaal

Het Sinterklaasjournaal met Merel Westrik, dagelijks om 18:00 uur!

Fan van Sinterklaas

Een show voor alle leeftijden die je zeker niet wilt missen!

Sinterklaaskasteel Geldrop

Komen jullie ook naar het kasteel van Sinterklaas in Geldrop?

Intochten Sinterklaas

Alle intochten van Sinterklaas op een rijtje uit de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kasteel van Sinterklaas in de regio’s Eindhoven en Noord-Limburg

Hij komt hij komt die lieve goede Sint....Kom je op bezoek bij Sinterklaas? En help de Pieten, speur door het huis op zoek naar pakjes..... of stuur een brief

8x Sinterklaas surprises

Voor de dierenliefhebber, voor de snoeperd, voor de gamer... voor iedereen is er wel een leuke surprise te bedenken. Bekijk onze voorbeelden!

Intocht Sinterklaas regio Eindhoven 2026

Waar en wanneer komt Sinterklaas weer in het land aan? Op 14 november 2026 is het zover! Ook in Eindhoven en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken.

Sinterklaas intochten Noord-Limburg 2026

Hij komt...Hij komt....Sinterklaas zal zaterdag 14 november 2026 weer naar Nederland komen. Hier vind je een overzicht van een paar plekken waar Sinterklaas aankomt in Noord-Limburg.

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!