Parkpaviljoen
Na een wandeling in het Philips de Jongh wandelpark heerlijke chocomelk drinken bij het Parkpaviljoen!
Wat is het toch fijn om na een lange wandeling binnen te lopen bij het Parkpaviljoen Philips de Jong. En dan een heerlijke chocomelk of cappuccino te drinken.
Het Parkpaviljoen ligt gelegen aan het schitterende park Philips de Jong wandelpark. Vroeger eigendom van Anton Philips (vader van Frits Philips).
Even tot rust komen en je zeker welkom voelen, genieten van een drankje of een lekkere lunch zelfs pannenkoeken hebben ze bij het Parkpaviljoen.
Woensdag t/m zondag geopend tot 18:00 uur.
Klik voor meer informatie over het Parkpaviljoen op de roze button.
Tip: Binnenkort jarig? Check ons handige overzicht eens.
Parkpaviljoen Philips de Jong
Oirschotsedijk 2
5651 GC Eindhoven
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!
🌞 Zes weken zomervakantie! Met deze favoriete kinderboeken vliegt de vakantie voorbij.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
18x De Leukste Natuurspeeltuin in Noord-Brabant
Naar de speeltuin met de kids is altijd een goed idee! Wij hebben een overzicht gemaakt van de leukste natuurspeeltuinen in de Provincie Noord-Brabant!