
Atletiek AV Spirit
Sprinten? Verspringen? Kogelstoten? Je kan het allemaal doen bij atletiekvereniging AV Spirit.
Atletiekvereniging Spirit!
Atletiek kan je het hele jaar doen, er is een zomer- en een winterseizoen. In de zomer ben je lekker buiten op de baan aan het oefenen voor het lopen of hoog- en verspringen, nerf/fluitraket werpen en kogelstoten.
Atletiek kan je het hele jaar doen, er is een zomer- en een winterseizoen. In de zomer ben je lekker buiten op de baan aan het oefenen voor het lopen of hoog- en verspringen, nerf/fluitraket werpen en kogelstoten.
Ben je junior dan ook hordelopen en discus- en speerwerpen.
In de winter wordt ook getraind, door lekker veel en actief bezig te zijn, blijf je vanzelf warm. Daarom ga je in de winter meer aan conditietraining doen en vaker buiten de baan lopen.
Er is al een groep vanaf 4 jaar!
Bij de trainingen leer je ritme, coördinatie, snelheid, lenigheid en behendigheid te ontwikkelen en bouw je uithoudingsvermogen en conditie op. Dus veel rennen, springen en gooien!
Bij de trainingen leer je ritme, coördinatie, snelheid, lenigheid en behendigheid te ontwikkelen en bouw je uithoudingsvermogen en conditie op. Dus veel rennen, springen en gooien!
De A-Pupillen leren al meer bewust de eerste echte basisvormen van atletiek: sprinten, 1000m, werpen, kogelstoten en hoog- en verspringen.
Wil je meer weten? neem een kijkje op de website van de vereniging via de websitebutton.
Of kom eens gezellig meedoen op een van de trainingen, Je mag twee keer gratis meetrainen voordat je beslist of atletiek echt de sport is voor jou. En mocht je nog vragen hebben, dan staan trainers klaar voor al jouw vragen!
Tip: meer leuke clubjes vind je in ons overzicht.
AV Spirit
Sportparkweg 2
8223 PB Lelystad
Openingstijden
Je traint twee keer per week, in de schoolvakanties wordt er niet getraind
Prijs
Vanaf € 33,50 per kwartaal
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Strandjes in Flevoland
Zon, water en strand, een super combinatie met dit weer! In Flevoland zijn er genoeg strandjes, waterspeeltuinen, peuterbaden, buitenzwembaden en zwemplekken. Wij hebben ze voor je op een rij gezet!
Iedere dinsdag: Strandbende op het Almeerderstrand
Ken je dat gevoel? Zon op je huid, zand tussen je tenen en kinderen die gieren van het lachen terwijl ze zich helemaal uitleven in de natuur? Precies dát gevoel beleef je deze zomervakantie op het Almeerderstrand bij Stad & Natuur. Of je nu een avontuurlijke ouder bent of liever vanaf een kleedje toekijkt terwijl je kind de wereld ontdekt, deze zomerse middagen wil je écht niet missen!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!