Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Muziekles van Sietske

Sietske Veldkamp is muziekdocente en geeft les in meerdere instrumenten en zang!

Op zoek naar een docente die zowel ervaren is in het lesgeven, bespelen van instrumenten als gebruik maakt van eigen gecomponeerde stukken en oefeningen? Dan ben je bij Sietske Veldkamp aan het juiste muzikale adres!

De pianolessen zijn voor kinderen vanaf 5 jaar en worden afgestemd op jouw niveau. Nog niet eerder gespeeld? Dan begin je uiteraard met noten lezen. Daarna ontwikkel je in een of meerdere muziekstijlen.

Wil je liever op de blokfluit spelen? Ook hiervoor geldt een minimumleeftijd van 5 jaar. Er wordt gebruik gemaakt van leuke moderne blokfluitmethodes, o.a. met CD. Vanaf 6 jaar kun je ook kiezen voor de dwarsfluit.

Zangles (5 ) behoort ook tot de mogelijkheden. Naast techniek is er ook aandacht voor performance en gebruik met microfoon. De liedjes zijn in het Nederlands, Engels, Duits en Frans.

Nog geen 5 jaar en wil je wel een muziekinstrument bespelen? Probeer dan de cimbaal met de zachte en vriendelijke klanken. Je bespeelt het instrument met een plectrum. Ook voor oudere kinderen mogelijk.

Kijk voor meer informatie per instrument/les op de website via de roze button.

Een uitgebreid aanbod van muziekdocenten in heel Flevoland en omgeving vind je o.a. op onze Themapagina Clubjes

Sietske Veldkamp Muziekdocente

Botter 31

8232 JE Lelystad

Openingstijden Op afspraak
Prijs Prijs per les van 30 min: €18
Toon op kaart

Lijstjes voor Flevoland

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomervakantie uitjes in en om Flevoland voor kids én (groot)ouders.

Voor de leukste vakantie-uitjes zijn we niet gestopt bij onze provinciegrens. Ontdek naast de zomerse favorieten in Flevoland óók een paar leuke tips daarbuiten, op maximaal 1 uur rijden. Zo glijd jij glansrijk die 6 weken zomervakantie door.

Suppen in Flevoland

Suppen: wij zijn helemaal fan van deze populaire watersport! Sinds een paar jaar is deze sport niet meer weg te denken. In Flevoland zijn steeds meer plekjes te vinden waar je een sup kunt huren en het water ontdekt vanaf het sup-board! Bekijk waar je kids deze zomer kunnen (leren) suppen!

Aviodrome is een verrassend leuk zomervakantie-uitje met kinderen!

Onze Kidsproof-reporters gingen naar Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad met de nieuwe Luchtverkeersleiding-expositie, heel veel speeltuinen en een gigagroot buitenterrein. Lees hier hun ervaring.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief