Synchroonzwemmen Houtrib
Mooie figuren maken in het water? Op muziek en tegelijk? Kom op les bij synchroonzwemmen bij de Houtrib
Wow, synchroonzwemmen! Dat is een sport waarin de combinatie van muziek, lenigheid, gratie, en techniek centraal staan. Ballet in het water; je moet met anderen op muziek kuren uitvoeren en zwemslagen beheersen.
Synchroonzwemmen vindt ook in wedstrijdverband plaats.
Een proefles volgen kan! Neem dan even contact op met de berichtenknop!
Meer informatie over deze zwemvereniging lees je op de website via de websitebutton!
Tip: Meer leuke clubjes vind je op onze themapagina Clubjes.
Zwem- en poloclub De Houtrib
Badweg 21
8223 PA Lelystad
Prijs
€ 29,50 per maand
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Deze meivakantie-uitjes in Flevoland spannen écht de kroon
Koningsdag, Bevrijdingsdag, Moederdag en natuurlijk de meivakantie… extra veel leuke momentjes om gezellige dingen samen te doen met je kids. Wij verzamelden deze pareltjes.
Kidsproof Kinderfeest
Kom op 23 mei en 29 augustus naar dit gezellige GRATIS kinderfestival in Almere Buiten Centrum! Met leuke activiteiten voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.
Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium
Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!