Kung Fu Almere
Wil jij de traditionele vechtsport Shaolin Kung Fu leren? Dat kan bij FHMA Kung Fu Almere.
Kung fu Almere
Op zoek naar een brede vechtsport als Shaolin Kung Fu. De meeste mensen zijn bekend met films van monniken in China of films van Bruce Lee of Jackie Chan. Dit is een Kung Fu school in Almere welke zich bezig houdt met deze vechtsport traditionele Shaolin Kung Fu.
Wat is Kung Fu?
Letterlijk vertaald betekend het woord kung fu het verkrijgen van een vaardigheid door hard werken. Dit kan zijn in vechtkunst maar eigenlijk alles waar je heel goed in bent geworden door er hard aan te werken is kung fu. Shaolin kung fu is 1 van de oudste vormen van kung fu. Er is binnen de kung fu zoveel ontwikkeld dat het onmogelijk is om alle vormen en stijlen te leren. Bij de kung fu school Almere en wordt de traditionele shaolin kung fu gegeven. De lessen zijn ingedeeld zoals in china in de shaolin tempel.
Voor meer informate of voor een proefles dan ga je naar de website via de roze websitebutton.
FHMA Kung Fu Almere
Sas van Gentlaan 10
1324 CT Almere
Openingstijden
zie website via de roze websitebuttonPrijs
zie website via de roze websitebuttonToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Dansstudio Yvette
Ben je gek op dansen en kun je thuis niet stil blijven zitten? Kom dan eens langs bij Dansstudio Yvette!
Samen in beweging
Weer in het ritme! Met het hele gezin lekker sporten bij Jumping Jack & Club Pellikaan in Almere.
Kliederlab Club
Creatief kliederen en ontdekken zonder grenzen? Welkom bij Het Kliederlab!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Grootse herfstvakantie-avonturen in Flevoland en daarbuiten
Je knippert even met je ogen en het is alweer herfstvakantie. Ken jij deze heerlijke uitjes al? Sommige heel dichtbij en andere verder weg. Mis ze niet… want dat zou zonde zijn zeg!