IJswinkel van HOLLAND
De IJswinkel van HOLLAND heeft echt Italiaans ambachtelijk schepijs in wel 20 smaken!
Ambachtelijk schepijs gemaakt door een echte Italiaanse familie. De smaken zijn puur, de chocolade is alsof je een reep chocolade eet en de pistache is gemaakt van echte pistache noten. Het fruit in het ijs, zoals de aardbei en mango, is volop aanwezig. Een echte smaakbeleving!
Tijdens het voorjaar en de zomer is de ijswinkel van Holland geopend. Een echte traktatie om heerlijk te genieten van je ijsje op het terras van Holland.
Klik op de websitebutton voor nog meer informatie!
TIP: neem ook eens een kijkje op onze kidsproof kinderfeestjespagina!
De IJswinkel van HOLLAND
Dronten
Openingstijden
voorjaar en zomerPrijs
zie websiteLijstjes voor Flevoland
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Grote buitenspeeltuinen in Flevoland
Heerlijk! Een dagje erop uit met de kids naar de speeltuin. Lekker rennen, klimmen, klauteren en nieuwe avonturen beleven. En dat terwijl jullie allemaal een frisse neus halen. Wij hebben fijne, grote speeltuinen in Flevoland voor je op een rijtje gezet!
Dagje weg naar Zeewolde met kinderen
Wist je dat er in Zeewolde superveel leuke activiteiten voor het hele gezin te doen zijn? In de zomer zijn er allerlei fijne zwemplekken, maar ook met minder zonnig weer hoeven de kids zich zeker niet te vervelen! Wij verzamelden een heleboel tips voor een dagje Zeewolde met kinderen!