Eten in het Kabouterbos
Kom spelen en pannenkoeken eten bij dit restaurant in Het Grote Kabouterbos in Dronten.
Kom binnen in de wereld van de kabouters! Met diverse knoppen en touwtjes kan je van alles in beweging zetten, zoals de kabouterband, het vliegtuig en de trein! En zoek goed in alle hoeken en gaten, want sommige kabouters hebben zich verstopt!
Ook in de zomer is het heerlijk vertoeven op het grote terras, met uitzicht op het speelpark.
Wil je een lekkere wandeling maken? Pak dan je knapzak en wandel het Kabouterpad! In samenwerking met Staatsbosbeheer is er een leuke route vol opdrachtjes uitgezet. Onderweg kom je de muzikale paddenstoelen ook nog tegen! Zing je een liedje mee?
De menukaart met alle gerechten vind je op de website via de websitebutton.
TIP: je kunt hier ook je kinderfeestje vieren of kijk voor nog meer andere feestjesinspiratie hier!
Het Grote Kabouterbos
Roggebotweg 21
8251 PS Dronten
Openingstijden
Woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag van 11.00 tot 20.00 uurIn de schoolvakanties ook op maandag & dinsdag
Prijs
Zie de menukaart op de website.Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Grootse herfstvakantie-avonturen in Flevoland en daarbuiten
Je knippert even met je ogen en het is alweer herfstvakantie. Ken jij deze heerlijke uitjes al? Sommige heel dichtbij en andere verder weg. Mis ze niet… want dat zou zonde zijn zeg!
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?