Eten in het Kabouterbos
Kom spelen en pannenkoeken eten bij dit restaurant in Het Grote Kabouterbos in Dronten.
Kom binnen in de wereld van de kabouters! Met diverse knoppen en touwtjes kan je van alles in beweging zetten, zoals de kabouterband, het vliegtuig en de trein! En zoek goed in alle hoeken en gaten, want sommige kabouters hebben zich verstopt!
Ook in de zomer is het heerlijk vertoeven op het grote terras, met uitzicht op het speelpark.
Wil je een lekkere wandeling maken? Pak dan je knapzak en wandel het Kabouterpad! In samenwerking met Staatsbosbeheer is er een leuke route vol opdrachtjes uitgezet. Onderweg kom je de muzikale paddenstoelen ook nog tegen! Zing je een liedje mee?
De menukaart met alle gerechten vind je op de website via de websitebutton.
TIP: je kunt hier ook je kinderfeestje vieren of kijk voor nog meer andere feestjesinspiratie hier!
Het Grote Kabouterbos
Roggebotweg 21
8251 PS Dronten
Openingstijden
Woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag van 11.00 tot 20.00 uurIn de schoolvakanties ook op maandag & dinsdag
Prijs
Zie de menukaart op de website.Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hans en Grietje Zeewolde: dé magische dag uit in Flevoland
Zin in een bijzonder dagje uit vol magie en avontuur? Pannenkoekenhuis & Speelpark Hans & Grietje in Zeewolde is dé meest betoverende bestemming van Flevoland voor gezinnen met kinderen! Stap in een sprookjeswereld waar plezier en avontuur centraal staan. Deze sprookjesachtige plek combineert een restaurant met een avontuurlijk speelpark en zit vol verrassingen voor jong en oud. Van zwevende tafels en draaiende kamers tot geheime doorgangen en spannende speelplekken, het restaurant en het speelpark zitten boordevol magische verrassingen. Heb je deze unieke plek nog niet bezocht? Lees snel verder en laat je betoveren!
6x de leukste najaarsvoorstellingen bij Meerpaal in Dronten
De herfst is hét moment voor een gezellig theateruitje. Kruip lekker bij elkaar en geniet samen van muziek, humor, spannende verhalen en heel veel theaterpret. Bij Meerpaal in Dronten staat er de komende maanden genoeg op het programma voor kleine én grote theaterfans.
Kinderboekenweek 2026 in Almere: Spot aan!
Van 30 september tot en met 11 oktober 2026 staat De Nieuwe Bibliotheek in Almere helemaal in het teken van de Kinderboekenweek. Het thema is Spot aan! en dat betekent verhalen over podiumbeesten, optredens en plankenkoorts. Jullie ontdekken samen hoe boeken tot leven komen met theater, muziek, film en creatieve workshops. Een fijne reden om er in de Kinderboekenweek samen op uit te gaan!