Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Eetcafé @ The Beach

Een fijn eetcafé aan het strand met een prachtig uitzicht. En ook nog een lekker (kinder)menu!

Bij Eetcafé @ The Beach geniet je van een heerlijk drankje, lunch, tapas of diner. Binnen of buiten op het mooie terras aan het water! Plof neer op een van de fijne loungebanken waar je het makkelijk een hele dag vol kunt houden. Bij minder weer zijn er ook windschermen.

Op de menukaart vind je veel lekkers. Er is een lunchkaart en een tapaskaart, ze hebben visgerechten en vegetarisch. En natuurlijk keuze uit de lekkerste voorgerechtjes en hoofdgerechten. Carpaccio, schnitzels en kabeljauwfilet, het is er allemaal! Neem vooral een kijkje op de menukaart via de paarse button.

Kindermenu
Aan de kinderen is natuurlijk ook gedacht! Nadat ze zijn uitgespeeld op het strandje, kunnen ze kiezen uit kindvriendelijke gerechten. Wat dacht je van frikandel, kipnuggets, kaassoufflé, spareribs of zalmmootje. En niet te vergeten een lekker kinderijsje om het af te sluiten!

Nieuwsgierig geworden? Klik op de paarse button om naar de website te gaan.

TIP: wist je dat Kidsproof Flevoland ook de allergezelligste kinderfeestjes in de regio op een rijtje heeft gezet?

Eetcafé @ The Beach

Strand Houtribhoek 1

8221 RH Lelystad

Openingstijden Dinsdag t/m zondag van 12.00 tot 21.30 uur
Prijs Klik op de paarse websitebutton voor meer info.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x de leukste najaarsvoorstellingen bij Meerpaal in Dronten

De herfst is hét moment voor een gezellig theateruitje. Kruip lekker bij elkaar en geniet samen van muziek, humor, spannende verhalen en heel veel theaterpret. Bij Meerpaal in Dronten staat er de komende maanden genoeg op het programma voor kleine én grote theaterfans.

Kinderboekenweek 2026 in Almere: Spot aan!

Van 30 september tot en met 11 oktober 2026 staat De Nieuwe Bibliotheek in Almere helemaal in het teken van de Kinderboekenweek. Het thema is Spot aan! en dat betekent verhalen over podiumbeesten, optredens en plankenkoorts. Jullie ontdekken samen hoe boeken tot leven komen met theater, muziek, film en creatieve workshops. Een fijne reden om er in de Kinderboekenweek samen op uit te gaan!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Hans en Grietje Zeewolde: dé magische dag uit in Flevoland

Zin in een bijzonder dagje uit vol magie en avontuur? Pannenkoekenhuis & Speelpark Hans & Grietje in Zeewolde is dé meest betoverende bestemming van Flevoland voor gezinnen met kinderen! Stap in een sprookjeswereld waar plezier en avontuur centraal staan. Deze sprookjesachtige plek combineert een restaurant met een avontuurlijk speelpark en zit vol verrassingen voor jong en oud. Van zwevende tafels en draaiende kamers tot geheime doorgangen en spannende speelplekken, het restaurant en het speelpark zitten boordevol magische verrassingen. Heb je deze unieke plek nog niet bezocht? Lees snel verder en laat je betoveren!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!