Chocoladefabriek Brouwer
Zie hoe chocolade gemaakt wordt en kom proeven bij Chocoladefabriek Brouwer
Ben je een grote fan van Sjakie en de Chocoladefabriek? Dan heb je nu heb je de kans om er zelf één te bezoeken!
Kom gezellig rondneuzen in Chocoladefabriek Brouwer in Lelystad; een lekker en leerzaam uitje.
Wat ooit begon als snoepwinkel groeide uit tot dit unieke concept in Flevoland (of eigenlijk, Nederland): de chocoladefabriek-en-winkel-in-één. Hier kun je chocolade proeven, thee drinken (in het Theehuis), vragen stellen, leuke cadeautjes scoren én zien hoe de chocolaatjes ter plekke gemaakt worden.
Chocolade-genie Rob Brouwer leerde zijn vak van een oude banketbakker en werkt nog steeds ambachtelijk. Brouwer verzint steeds nieuwe recepten – hij speelt eigenlijk met chocolade – en laat zich door alles inspireren; van seizoenen en feestdagen tot mysterieuze Mexicaanse chocopasta’s.
Per week vliegt er wel 1000 kilo chocolade de keuken uit. Een deel belandt in de prachtige fabriekswinkel. De rest wordt opgesmikkeld door bedrijven, instanties, gemeentes en de overheid.
Behalve chocolade verkoopt Chocoladefabriek Brouwer slagroomtruffels, kokosmakronen, thee en theegerei, Oud Hollandse snoepjes, verse Flevosappen en nog veel meer lekkers.
Kun jij de heerlijke chocoladegeur al ruiken? En wil je zelf chocolaatjes leren maken? Vier dan jouw appetijtelijke kinderfeestje bij Chocoladefabriek Brouwer. Kijk voor meer informatie op de website via de websitebutton.
Benieuwd naar meer originele partijtjes in Flevoland? Check de Themapagina Kinderfeestjes!
Chocoladefabriek Brouwer
Schoepenweg 59-A
8243 PX Lelystad
Openingstijden
Chocoladefabriek Brouwer is van vrijdag tot en met zondag geopend van 12:00 tot 17:00 uur:Prijs
Betaalbaar lekkers, betaalbare cadeautjes.Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gezellige voorjaarsvakantie tips
Voor alles is een 1e keer. En 1e keren zijn vaak het bijzonderste. Wij deden extra ons best om de leukste voorjaarsuitjes in Flevoland en omgeving te verzamelen voor deze 1e schoolvakantie van het nieuwe jaar. ;-)
Grote buitenspeeltuinen in Flevoland
Heerlijk! Een dagje erop uit met de kids naar de speeltuin. Lekker rennen, klimmen, klauteren en nieuwe avonturen beleven. En dat terwijl jullie allemaal een frisse neus halen. Wij hebben fijne, grote speeltuinen in Flevoland voor je op een rijtje gezet!
De Top 10 fijne speeltuintjes in Almere!
Wat is nou makkelijker dan eropuit met de kids naar de speeltuin? Lekker een frisse neus halen en natuurlijk spelen, rennen, klauteren, klimmen, spetteren en spannende avonturen beleven! Kidsproof heeft de fijnste speeltuintjes in Almere voor jou op een rijtje gezet!