Paviljoen de Oostvaarders
Ontbijten of lunchen met het unieke uitzicht over de Oostvaardersplassen bij Paviljoen de Oostvaarders!
Trek gekregen na een heerlijke wandeling door de prachtige natuur? Kom dan een hapje eten bij Paviljoen de Oostvaarders, ontbijten of lunchen met bijzonder uitzicht.
Geniet van het uitzicht vanuit het restaurant op het schitterende moerasgebied tussen Almere en Lelystad. Wil je weten wat er op de kaart staat? Wat niet! Ben je toe aan een kop koffie? Dat is er. Liever een borrel? Mag ook! Heb je trek? Ga voor een heerlijke tosti of Baguette met tonijn. Voor de kids is er een speciaal menu! Kom snel eens langs.
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Benieuwd naar meer leuke en kindvriendelijke restaurants in Almere Buiten? Neem een kijkje in de rubriek Uiteten!
Stad & Natuur: Natuurbelevingcentrum Oostvaarders
Oostvaardersbosplaats 1
1336 RZ Almere
Openingstijden
Maandag t/m zondag van 10.00 – 17.00 uurPrijs
Voor prijzen, klik op de roze websitebutton.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.
Van glijbaan tot zwemdisco en mét hoge korting zwemmen
Zijn jouw kids échte waterratjes? Haal dan snel natte voeten met deze tips bij Optisport zwembad De Vrijbuiter in Almere Buiten! Roetsj van de glijbaan en spetter uren in het water. Check de Super Zomer Deal en geniet samen met je (klein)kids van vrijzwemmen en een patatje met saus + verkoelende slush puppie voor maar 11 euro per persoon. Neem een frisse duik tussen de leukste kinderfeestjes en dans in het water tijdens de populaire zwemdisco's.
Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen
Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... wij hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.