Turks kindervoorleesuurtje
Een speels en Turks leesuurtje voor kinderen in De Nieuwe Bibliotheek Stad!
Maak kennis met de Turkse taal
Een keer per maand is er in De Nieuwe Bibliotheek in Almere Stad een Turks voorleesuurtje voor kinderen. In het uur wordt er op een speelse manier kennis gemaakt met de Turkse taal. Dit gebeurt door te luisteren, lezen en te spreken. Kinderen vanaf 4 jaar zijn welkom.
Voor meer informatie klik op de roze website button.
Tip: bekijk ook eens onze Eropuitpagina voor meer leuke uitjes in Flevoland!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
De Nieuwe Bibliotheek Stad
Stadhuisplein 101
1315 XC Almere
Openingstijden
11:00 - 12:00Prijs
Gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Gratis toegang Theater ’t Voorhuys
Reserveer gratis tickets voor jouw (klein) kinderen bij mooie jeugdvoorstellingen in Theater ’t Voorhuys.
Indoor Mountainbiken
Een origineel en actief mountainbike-avontuur in de voorjaarsvakantie bij Indoor Mountainbike in Almere!
Vier Pasen bij Smullen & Spelen
Reserveer alvast je tafel voor een feestelijk paasontbijt of gezellige paaslunch met je hele gezin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Grote buitenspeeltuinen in Flevoland
Heerlijk! Een dagje erop uit met de kids naar de speeltuin. Lekker rennen, klimmen, klauteren en nieuwe avonturen beleven. En dat terwijl jullie allemaal een frisse neus halen. Wij hebben fijne, grote speeltuinen in Flevoland voor je op een rijtje gezet!
De Top 10 fijne speeltuintjes in Almere!
Wat is nou makkelijker dan eropuit met de kids naar de speeltuin? Lekker een frisse neus halen en natuurlijk spelen, rennen, klauteren, klimmen, spetteren en spannende avonturen beleven! Kidsproof heeft de fijnste speeltuintjes in Almere voor jou op een rijtje gezet!
Shoppen, spelen en samen op pad in (en om) Almere Centrum
Een dagje met kinderen naar Almere Centrum kan alle kanten opgaan. Combineer winkels en horeca gezellig met leuke kinderactiviteiten. Even de stad in, maar dan op een relaxte manier; mét genoeg energie-uitlaatkleppen.