Natuur
Natuuruitjes en -activiteiten in de regio Flevoland
Een heerlijke boswandeling, fietsen door de weilanden, genieten van de stadsparken, naar een pluktuin, het kan allemaal in de regio Flevoland.
Ook zijn er veel leuke activiteiten én excursies in de regio Flevoland van Natuurmonumenten, Staatsbosbeheer en IVN.
Tips van de maand
Kaarsjesavond bij Pantropica
Duizenden kaarsjes, lichtjes en lantaarns maken Pantropica in Luttelgeest sprookjesachtig mooi!
Feestshoppen met leuke activiteiten
Feestelijke sferen, leuke verrassingen en kerstplezier voor het hele gezin in Almere Centrum
X-mas Disco Jump
Spring in de feeststemming: het ultieme kerstfeest op de trampolines bij Jumping Jack!
AllyCon Time Travelers
Reis door de tijd en je eigen fantasie met toffe kinderactiviteiten bij De Nieuwe Bibliotheek Almere!
Het IJsbeelden Festival
Geef je kind een onvergetelijke winterervaring bij Het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!
Zuiderzeelicht
Verwonder je tijdens dit magische kerstuitje in het Zuiderzeemuseum over de heldin van Hoorn
Magisch Winter
Een sprookjesachtig Wintercircus, schaatsbaan, kerstmarkt en winterspelletjes bij Hans & Grietje!Filters
Je hebt gezocht binnen Kidsproof-regio Flevoland. Liever iets daarbuiten? Klik hier voor onze andere regio’s.
Het IJsbeelden Festival
dinsdag 16 december Geef je kind een onvergetelijke winterervaring bij Het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!
Kerststallenroute Almere
dinsdag 16 december Een sfeervolle kerstwandeling door de Regenboogbuurt in Almere Buiten
Kerststallenroute Almere
vrijdag 19 december Een sfeervolle kerstwandeling door de Regenboogbuurt in Almere Buiten
Een Hut Vol Kunst.
zaterdag 20 december Ontdek, knutsel en geniet elke maand van inspirerende workshops in de Herdershut
WinterDroom bij Pantropica
zaterdag 20 december Vijf weken vol lichtjes, schaatsplezier en betoverende momenten bij Pantropica in Luttelgeest.
Het IJsbeelden Festival
zaterdag 20 december Geef je kind een onvergetelijke winterervaring bij Het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!
IJsbaan Almere Buiten
zaterdag 20 december Ontdek het winterwonderland op de Brasiliaplaats
Kaarsjesavond bij Pantropica
zaterdag 20 december Duizenden kaarsjes, lichtjes en lantaarns maken Pantropica in Luttelgeest sprookjesachtig mooi!
Zilver op Water 2025
zaterdag 20 december Licht, kunst en muziek voor het hele gezin in Lelystad!
ARTIS by night
zondag 21 december Beleef de magie van de winter in het donker tijdens de kerstvakantie in ARTIS-Park!
Kiddy-Bike uurtje 2-8 jaar
maandag 22 december Iedere 1e en 3e zondag van de maand is het Kiddy-Bike uurtje voor kids van 2 tot 8 jaar.
Het IJsbeelden Festival
maandag 22 december Geef je kind een onvergetelijke winterervaring bij Het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!
Kerstpret op de boerderij
maandag 22 december Help de boerin, ontdek de kerstwens en geniet van het boerenkerstgevoel!
IJsbaan Almere Buiten
dinsdag 23 december Ontdek het winterwonderland op de Brasiliaplaats
Het IJsbeelden Festival
woensdag 24 december Geef je kind een onvergetelijke winterervaring bij Het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!
Kerststallenroute Almere
woensdag 24 december Een sfeervolle kerstwandeling door de Regenboogbuurt in Almere Buiten
Kaarsjesavond bij Pantropica
woensdag 24 december Duizenden kaarsjes, lichtjes en lantaarns maken Pantropica in Luttelgeest sprookjesachtig mooi!
Zilver op Water 2025
woensdag 24 december Licht, kunst en muziek voor het hele gezin in Lelystad!
ARTIS by night
donderdag 25 december Beleef de magie van de winter in het donker tijdens de kerstvakantie in ARTIS-Park!
Het IJsbeelden Festival
vrijdag 26 december Geef je kind een onvergetelijke winterervaring bij Het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!
Kerststallenroute Almere
zaterdag 27 december Een sfeervolle kerstwandeling door de Regenboogbuurt in Almere Buiten
Zilver op Water 2025
zaterdag 27 december Licht, kunst en muziek voor het hele gezin in Lelystad!
Het IJsbeelden Festival
zondag 28 december Geef je kind een onvergetelijke winterervaring bij Het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!
De Geheime Tuin
maandag 29 december Spelen, bouwen en ontdekken; voor iedereen vanaf 6 jaar
WinterDroom bij Pantropica
maandag 29 december Vijf weken vol lichtjes, schaatsplezier en betoverende momenten bij Pantropica in Luttelgeest.
Jeugdland Haven Kersteditie
dinsdag 30 december Speel, knutsel en geniet op 29 december bij Jeugdland Haven!
Het IJsbeelden Festival
woensdag 31 december Geef je kind een onvergetelijke winterervaring bij Het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!
IJsbaan Almere Buiten
woensdag 31 december Ontdek het winterwonderland op de Brasiliaplaats
Kaarsjesavond bij Pantropica
woensdag 31 december Duizenden kaarsjes, lichtjes en lantaarns maken Pantropica in Luttelgeest sprookjesachtig mooi!
Het IJsbeelden Festival
vrijdag 2 januari Geef je kind een onvergetelijke winterervaring bij Het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!
IJsbaan Almere Buiten
zaterdag 3 januari Ontdek het winterwonderland op de Brasiliaplaats
WinterDroom bij Pantropica
zondag 4 januari Vijf weken vol lichtjes, schaatsplezier en betoverende momenten bij Pantropica in Luttelgeest.Meer inspiratie
Activiteiten en uitjes in de natuur in de regio Flevoland
Wil je lekker naar buiten met de kinderen? Leuke fietstochtjes en wandelroutes met de kids in het bos of over de hei, struinen door de duinen, genieten tussen de weilanden, uitwaaien aan het strand of een frisse neus halen in de polder? In onze uitagenda vind je alle leuke buitenuitjes voor gezinnen in Almere, Lelystad, Dronten, Zeewolde, Biddinghuizen, Swifterbant, Emmeloord en de Noordoostpolder.
Tips voor leuke buiten uitstapjes in de omgeving van Almere, Lelystad en Dronten
In een bezoekerscentrum van een natuurgebied (van Staatsbosbeheer, Natuurmonumenten of IVN) zijn ook vaak leuke kinderactiviteiten: maak eens een boswandeling met een boswachter, doe een vleermuizen speurtocht, pluis uilenballen uit, rooster broodjes boven een vuurtje, ga op zoek naar vogels, ga op safari (wild spotten!), doe een leuke excursie of help op een natuurwerkdag.
Zelf plukken in de regio Flevoland
Ook leuk: zelf fruit plukken, appels plukken, peren plukken of aardbeien plukken bij een kweker, of bloemen plukken in een pluktuin. Een maisdoolhof is ook een aanrader!