Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Beverbus arrangement

Een heerlijk lunchbuffet en een toffe rondrit door de natuur!

Kom samen met de familie genieten van het toffe beverbus arrangement!

Tijdens dit arrangement wordt je eerst verrast met een overheerlijk en uitgebreid lunchbuffet. Vervolgens kunnen jij en de kids er lekker op uit in de beverbus! Geniet van een mooie rit over het stadslandgoed de Kemphaan en de bosrijke omgeving. Het is gegarandeert een heerlijk dagje weg met de kids!

Interesse of meer weten? Klik dan op de roze websitebutton voor tickets en meer!

TIP: kijk op onze uit-etenpagina voor leuke kidsproof eettentjes bij jou in de buurt! 

Staatsbosbeheer Almere

Kemphaanlaan 4

1358 AC Almere

Prijs €15,00 p.p.
voor kids van 2 t/m 12 jaar €9,50 p.p.
Mail direct

Mail direct naar Staatsbosbeheer Almere

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Reis in de zomervakantie supervoordelig met bus en regionale trein

Extra vakantiepret met Ervaar het OV! Tot en met 31 augustus krijg je hoge korting op dagkaarten.
Korting

Zomertip voor het hele gezin!

Op zoek naar een superleuk, leerzaam en koel uitje deze zomervakantie? Dan is dit jouw tip!

Jij Bouwt de Toekomst

Techniek, theater en toffe doe-activiteiten voor kinderen – op het Bouw- en Infrapark in Harderwijk.

Zomeractie Jumping Jack

Jump it like it’s hot bij Jumping Jack! Buiten +25 graden? De tweede persoon springt gratis mee!

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Megaleuke zomervakantie uitjes voor kids in Flevoland

Help… het is al zomervakantie! Zes weken zonder school = zes weken om er lekker samen op uit te gaan. Maar waar haal jij iedere dag weer nieuwe inspiratie vandaan? Geen stress, wij helpen je aan een goed gevulde agenda vol toffe uitjes. Vervelen is geen optie. Check deze en nog meer zomeruitjes in de Uitagenda op Kidsproof.nl

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Zomerse activiteiten op het Almeerderstrand met Stad & Natuur

Ken je dat gevoel? Zon op je huid, zand tussen je tenen en kinderen die gieren van het lachen terwijl ze zich helemaal uitleven in de natuur? Precies dát gevoel beleef je deze zomervakantie op het Almeerderstrand bij Stad & Natuur. Of je nu een avontuurlijke ouder bent of liever vanaf een kleedje toekijkt terwijl je kind de wereld ontdekt, deze zomerse middagen wil je écht niet missen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief