Boerderij De Huif
Kom op bezoek bij de dieren of maak samen een tochtje in één van de huifkarren.
Op Boerderij De Huif vind je vele soorten dieren: koeien, paarden, ezels, maar ook kippen, konijnen en lammetjes. Op Boerderij De Huif in Lelystad is altijd wat te zien!
De paarden en pony’s op de boerderij zijn erg belangrijk. Niet alleen trekken ze de huifkar, ze worden ook op de akker gebruikt bij het ploegen en het glad maken van de kluiten. Als je op bezoek komt, vergeet dan niet de paarden te begroeten!
Meer informatie over deze boerderij lees je op de website via de roze button!
TIP: op zoek naar een gezellig kinderfeestje? Doe inspiratie op via onze Kinderfeestjes-pagina!
Boerderij De Huif
Uilenweg 2
8245 AB Lelystad
Openingstijden
Bekijk de recente openingstijden via de roze websitebutton!
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
De Kunstbus Tour
Kleur in Cultuur rijdt deze zomer door Almere met gratis creatieve workshops voor kinderen.
Jij Bouwt de Toekomst
Techniek, theater en toffe doe-activiteiten voor kinderen op het Bouw en Infra Park in Harderwijk.
Zomer bij Museum Schokland
Iedere woensdag leuke kinderactiviteiten bij Museum Schokland op UNESCO Werelderfgoed Schokland.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Kinderfeest
Kom op 29 augustus naar dit gezellige GRATIS kinderfestival in Almere Buiten Centrum! Met leuke activiteiten voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.
Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen
Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... wij hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.