Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Polderbloemen Pluktuin

Zelf je eigen bos bloemen plukken is super leuk om te doen. Het kan in Swifterband!

Ben jij net zo dol op bloemen als ik en woon of kom je regelmaig in Swifterband? Dan moet je echt weten dat deze prachtige pluktuin bestaat!

Deze pluktuin staat vol biologische bloemen! Wanneer je een abonnement hebt kun je elke week je eigen bos bloemenplukken. Zo kan je volop genieten van het plukseizoen. Een abonnement kost €120,= per plukseizoen. Dat is €6,50- per week, voor een prachtige bos biologische bloemen. Het plukseizoen begint met een introductie-ochtend, zodat je de tuin (en ons) leert kennen. In het voorjaar kan je al een bos tulpen komen plukken!

Wil je af en toe komen plukken? Dat kan ook! Voor een mooie bos vragen ze €10,-

Hoe het werkt:
Je hoeft niets mee te nemen (snoeischaar en kranten voor de verpakking zijn aanwezig)
Alle verdere informatie vind je in het huisje op de tuin
In het zomerseizoen is de tuin elke dag geopend van zonsopkomst tot en met zonsondergang
De tuin is alle dagen geopend van zonsopkomst tot en met zonsondergang

Meer informatie? Klik op de roze websitebutton!

TIP: Wist je dat we op onze zorg- en opvoedingspagina heel veel fijne tips hebben voor je over opvoeden en alles wat daarbij nodig is. En natuurlijk kun je in onze uitagenda nog steeds heel veel toffe uitjes vinden die niet elke dag plaatsvinden.

GAOS Boerderij

Elandweg 46

8255 RK Swifterbant

Openingstijden -
Prijs -
Mail direct

Mail direct naar GAOS Boerderij

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kidsproof Kinderfeest

Kom GRATIS naar dit gezellige festival in Almere Buiten Centrum! Met kinderactiviteiten en optredens.

Toy Story 5

Kinepolis Kids Weekend met Toy Story 5: een leuk weekenduitje bij Kinepolis Almere

Almere Floats

Twee dagen GRATIS waterpret tijdens Almere Floats, met sport op het Weerwater en muziek aan de Esplanade

Almere Speelt Strandfestival

Gratis festival op het Almeerderstrand vol muziek, theater en gezelligheid

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

10 x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje!

Lees snel onze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes! Gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!

Dagje weg naar Zeewolde met kinderen

Wist je dat er in Zeewolde superveel leuke activiteiten voor het hele gezin te doen zijn? In de zomer zijn er allerlei fijne zwemplekken, maar ook met minder zonnig weer hoeven de kids zich zeker niet te vervelen! Wij verzamelden een heleboel tips voor een dagje Zeewolde met kinderen!

Grote buitenspeeltuinen in Flevoland

Heerlijk! Een dagje erop uit met de kids naar de speeltuin. Lekker rennen, klimmen, klauteren en nieuwe avonturen beleven. En dat terwijl jullie allemaal een frisse neus halen. Wij hebben fijne, grote speeltuinen in Flevoland voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief