
Actief uitje voor het gezin
Bij Outdoorpark SEC Almere kan je vanaf 8 personen een familie-survival of een partijtje boerengolf doen!
Op zoek naar een origineel familie-uitje? Bij Outdoorpark SEC Almere vind je een actief en gezellig dagje in de buitenlucht!
Outdoorpark SEC Almere organiseert actieve en gezellige uitjes met sportieve en ontspannende activiteiten. Jong en oud kan deelnemen aan de survival. Ook een minder sportieve of minder valide deelnemer is van harte welkom. Altijd geldt: plezier staat voorop!
Outdoorpark SEC Almere biedt survivals aan van ontspannen tot zeer sportief, maar ook andere activiteiten zoals kanovaren, suppen, boerengolf, boogschieten en expeditie outdoor. Zo kan iedereen meedoen!
De actieve onderdelen in het outdoorpark in Almere kunnen worden afgewisseld met iets lekkers te eten of drinken. Voor elk wat wils. Zo wordt het familie-uitje pas echt een feest!
Check de websitebutton voor meer informatie of stuur meteen een bericht met de websiteknop!
Zoek je een leuk familieuitje, we hebben nog veel meer tips in onze Eropuit-thema-pagina!
Outdoorpark SEC Almere
Verlaatweg 2
1358 AJ Almere
Openingstijden
Klik direct door naar de website van Outdoorpark SEC Survivals om de boekingsmogelijkheden te bekijkenPrijs
Klik door naar de website voor de verschillende mogelijkheden en arrangementenToon op kaart
Meer inspiratie


NIKE x SPORT 2000 CHAMPIONS Kids Parcours!
Probeer verschillende sporten uit en ontdek jouw favoriete sport bij Sportpaleis in Almere
Dutch Water Week
Van 17 t/m 21 september is er in Almere volop (top)sport en waterplezier voor jou en je kids!
MACHTIG (6+)
BonteHond nodigt uit: TG.AAA. Een kindervoorstelling bij Kunstlinie Almere vol reusachtige verhalenBlogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste pompoenboerderijen in Flevoland
Als de herfst aanbreekt, kleuren de velden van Flevoland fel oranje door de pompoenen. Dit is dé ideale tijd om een van de vele gezellige pompoenboerderijen in de regio te bezoeken. Of je nu een perfecte pompoen wilt uitzoeken, leuke activiteiten voor de kinderen zoekt, of wilt genieten van heerlijke herfstgerechten, de boerderijen in Flevoland hebben voor ieder wat wils.
16x sportieve clubjes in Flevoland!
Houdt jouw kind ook zo van lekker sportief bezig zijn? Dan hebben wij goed nieuws! Flevoland is namelijk een super sportieve provincie. Er zijn hier talloze leuke sportclubjes voor kids om uit te kiezen. Om je wat inspiratie te geven verzamelden wij 16 leuke sportclubjes in Flevoland.
Kinderboekenweek in De Nieuwe Bibliotheek
Hoera! Van 1 t/m 12 oktober is het weer Kinderboekenweek, hét jaarlijkse feestje voor kinderen, boekenliefhebbers én fantasie. Dit jaar draait alles om Vol Avontuur. En waar vind je avonturen? Juist: in De Nieuwe Bibliotheek! Kom je mee?