Kinder escaperoom feestje
Kinder Escaperoom is een super tof kinderfeestje in Harderwijk!
Voor een onvergetelijk kinderfeestje hebben wij recentelijk een vernieuwde Escaperoom speciaal voor Kids geopend! De vernieuwde kamer bestaat uit:
-Een nieuwe ‘lounge’ waar heerlijk gesmikkeld en gesmuld kan worden om al helemaal in de stemming te komen;
-Een nieuwe kamer;
-Airconditioning;
-Nieuwe opdrachten, nieuwe puzzels en…. nieuwe verrassingen;
-Nóg leuker, nóg uitdagender en nóg meer plezier gegarandeerd!
-Maximaal 8 kids en 1 volwassene
De kamer is niet eng, maar kan wel spannend zijn. De deur van de Escaperoom gaat natuurlijk dicht en de opdrachten zijn uitdagend, waardoor de Kids gezonde spanning kunnen ervaren. De kinderen krijgen een duidelijke instructie van onze top Geheim Agent X en kunnen zo veilig aan de ontsnapping beginnen. Wij kijken en luisteren altijd mee via camera’s.
Naast de Kids Escaperoom, hebben wij nog veel meer activiteiten voor kids! Wil je activiteiten combineren? Geef het gerust aan! Het wordt een onvergetelijk kinderfeestje!
Kosten van de Escaperoom
Maandag t/m zondag €110,- per kamer (al vanaf €13,75 per kind!)
Voor meer informatie ga je naar de website via de roze websitebutton.
TIP: Neem ook eens een kijkje op onze kidsproof er op uit pagina!
Escaperoom Harderwijk
Gelreweg 34
3843 AN Harderwijk
Openingstijden
Maandag t/m zondagPrijs
€110,- per kamer (al vanaf €13,75 per kind!)Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Kinderfeestje Kliederlab
Organiseer het leukste en meest creatieve kinderfeestje met het Partylab van het Kliederlab!
Klimbos Kinderfeest
Zoek jij een origineel en actief kinderfeestje? Vier je feestje dan op grote hoogte bij Fun Forest Almere
Kinderfeestje FunZone Dronten
Vier jouw partijtje in de binnenspeeltuin van FunZone Dronten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderboekenweek 2026 in Almere: Spot aan!
Van 30 september tot en met 11 oktober 2026 staat De Nieuwe Bibliotheek in Almere helemaal in het teken van de Kinderboekenweek. Het thema is Spot aan! en dat betekent verhalen over podiumbeesten, optredens en plankenkoorts. Jullie ontdekken samen hoe boeken tot leven komen met theater, muziek, film en creatieve workshops. Een fijne reden om er in de Kinderboekenweek samen op uit te gaan!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
6x de leukste najaarsvoorstellingen bij Meerpaal in Dronten
De herfst is hét moment voor een gezellig theateruitje. Kruip lekker bij elkaar en geniet samen van muziek, humor, spannende verhalen en heel veel theaterpret. Bij Meerpaal in Dronten staat er de komende maanden genoeg op het programma voor kleine én grote theaterfans.