Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinder escaperoom feestje

Kinder Escaperoom is een super tof kinderfeestje in Harderwijk!

Voor een onvergetelijk kinderfeestje hebben wij recentelijk een vernieuwde Escaperoom speciaal voor Kids geopend! De vernieuwde kamer bestaat uit:

-Een nieuwe ‘lounge’ waar heerlijk gesmikkeld en gesmuld kan worden om al helemaal in de stemming te komen;
-Een nieuwe kamer;
-Airconditioning;
-Nieuwe opdrachten, nieuwe puzzels en…. nieuwe verrassingen;
-Nóg leuker, nóg uitdagender en nóg meer plezier gegarandeerd!
-Maximaal 8 kids en 1 volwassene

De kamer is niet eng, maar kan wel spannend zijn. De deur van de Escaperoom gaat natuurlijk dicht en de opdrachten zijn uitdagend, waardoor de Kids gezonde spanning kunnen ervaren. De kinderen krijgen een duidelijke instructie van onze top Geheim Agent X en kunnen zo veilig aan de ontsnapping beginnen. Wij kijken en luisteren altijd mee via camera’s.

Naast de Kids Escaperoom, hebben wij nog veel meer activiteiten voor kids! Wil je activiteiten combineren? Geef het gerust aan! Het wordt een onvergetelijk kinderfeestje!

Kosten van de Escaperoom
Maandag t/m zondag €110,- per kamer (al vanaf €13,75 per kind!)

Voor meer informatie ga je naar de website via de roze websitebutton.

TIP: Neem ook eens een kijkje op onze kidsproof er op uit pagina!

Escaperoom Harderwijk

Gelreweg 34

3843 AN Harderwijk

Openingstijden Maandag t/m zondag
Prijs €110,- per kamer (al vanaf €13,75 per kind!)
Mail direct

Mail direct naar Escaperoom Harderwijk

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Koningsdag 2026: wat is er allemaal te doen in Flevoland?

Met Koningsdag kleurt het hele land oranje. Hier vind je een overzicht van leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids!

Deze meivakantie-uitjes in Flevoland spannen écht de kroon

Koningsdag, Bevrijdingsdag, Moederdag en natuurlijk de meivakantie… extra veel leuke momentjes om gezellige dingen samen te doen met je kids. Wij verzamelden deze pareltjes.

Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium

Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief