Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Mixed Hockeyclub L’warden

Een heerlijke buitensport is Hockey!

In Leeuwarden kun je lekker een balletje slaan. Ken je het spel? Zo werkt het! Hockey is een spel waarbij twee teams van elk elf spelers tegen elkaar spelen. Alle spelers hebben een stick. Met die stick slaan, pushen en stoppen ze de bal. Je mag de bal alleen met de platte kant van je stick spelen en dus niet met je lichaam. De bal moet binnen de lijnen van het veld blijven. Hockey wordt in de meeste gevallen op kunstgras gespeeld. Het doel van het spel is meer doelpunten scoren dan de tegenstander. Bij jeugdteams komen kleinere teams voor en daar gelden soms ook andere regels.

Kijk eens op de website voor meer informatie.

We hebben ook een mooi overzicht van onze kidsproof uitjes in de Uitagenda. Klik en check!

Mixed Hockeyclub Leeuwarden

Kalverdijkje 68

8924 JJ Leeuwarden

Mail direct

Mail direct naar Mixed Hockeyclub Leeuwarden

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Maak samen een unieke knuffel met Make a Bear

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x de leukste boswandelingen met kids in Friesland

Laarzen aan en gaan! Met deze leuke boswandelingen in de regio heb je gegarandeerd een leuk dagje midden in de natuur. Hieronder vind je 6 leuke boswandelingen bij jou in de buurt! Niet alleen dat, we vonden óók maar liefst 7 kabouterwandelingen!

Leuke Sinterklaasfilms voor kinderen

Dit zijn de leukste Sinterklaasfilms die je (gratis) kijkt via Videoland, NPO plus en Prime Video

De leukste Sinterklaas uitjes in Friesland

2025 - Jippie! Sinterklaas is weer in het land! Dat betekent: veel pepernoten eten, schoentje zetten en verlanglijstjes maken. Natuurlijk is het voor de kids heel erg spannend. Wil je deze tijd een beetje éxtra magisch maken, dan hebben wij een paar toffe uitjes en ideëen voor je!

Sinterklaas Aftelkalender

Deze aftelkalender is ideaal als antwoord op de vraag: "Mama, hoeveel nachtjes slapen is het nog tot pakjesavond?!" Bij ons thuis wordt deze vraag elke dag minimaal 1x gesteld tot 5 december. De Sinterklaasperiode is natuurlijk ook een hele spannende tijd voor kinderen!