Zeilschool Het Molenhuis
Zeilen leren bij Zeilschool Het Molenhuis in Woudsend is een feestje!
Het Molenhuis in Woudsend organiseert zeilkampen voor jongeren van 6 tot en met 18 jaar. Het Molenhuis staat op een mooi plekje yn Fryslân naast een authentieke houtzaagmolen uit 1719. Omgeven door verschillende meren, is het een geweldige plek om te leren zeilen.
Op Zeilschool Het Molenhuis is iedereen welkom. Er zijn vijf verschillende leeftijdsgroepen met ieder een compleet eigen programma en assortiment aan boten. Op die manier zitten leeftijdsgenootjes altijd bij elkaar en is het programma afgestemd op de desbetreffende leeftijdsgroep.
Samen met de gecertificeerde instructeurs en cursisten van alle leeftijden, wordt het een onvergetelijk week!
Al zin gekregen? Kijk dan verder via de roze butto op de website.
Fryslân met kids is zo leuk! Check ook even ons overzicht voor de leukste dagjes uit tips.
Zeilschool Het Molenhuis
Ald Wijk 16
8551 PR Woudsend
Openingstijden
Kijk hiervoor op de website.Prijs
Kijk hiervoor op de website.Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Boswandeling met warme chocomelk toe in Friesland
Even lékker een frisse neus halen is een must als de dagen korter worden en in de donkere wintermaanden. Jas en laarzen aan en gáán! Zo'n uit je nog nét even wat leuker maken? Eindig in een restaurantje, met een warme chocomel en een gezellige spelletje kaarten aan tafel! Wij zetten de leukste natuurwandelingen in Friesland voor je op een rij.
Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfstweer denken we aan regen, koude wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.