
Zeilschool Het Molenhuis
Zeilen leren bij Zeilschool Het Molenhuis in Woudsend is een feestje!
Het Molenhuis in Woudsend organiseert zeilkampen voor jongeren van 6 tot en met 18 jaar. Het Molenhuis staat op een mooi plekje yn Fryslân naast een authentieke houtzaagmolen uit 1719. Omgeven door verschillende meren, is het een geweldige plek om te leren zeilen.
Op Zeilschool Het Molenhuis is iedereen welkom. Er zijn vijf verschillende leeftijdsgroepen met ieder een compleet eigen programma en assortiment aan boten. Op die manier zitten leeftijdsgenootjes altijd bij elkaar en is het programma afgestemd op de desbetreffende leeftijdsgroep.
Samen met de gecertificeerde instructeurs en cursisten van alle leeftijden, wordt het een onvergetelijk week!
Al zin gekregen? Kijk dan verder via de roze butto op de website.
Fryslân met kids is zo leuk! Check ook even ons overzicht voor de leukste dagjes uit tips.
Zeilschool Het Molenhuis
Ald Wijk 16
8551 PR Woudsend
Openingstijden
Kijk hiervoor op de website.Prijs
Kijk hiervoor op de website.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
De leukste pluktuinen in Friesland
Superleuk om te doen, samen met je kids: Fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen in de natuur en ondertussen helemaal zelf iets plukken. We hebben de leukste pluktuinen van Friesland op een rijtje gezet.
6x kindvriendelijke restaurants in Harlingen
Ga je met de boot vanaf Harlingen of ben je er een dagje of een weekend... het maakt niet uit. Harlingen geeft een instant vakantiegevoel. Avontuur! Wij vonden er de leukste kindvriendelijke restaurants voor jou!