De Burgemeester van Napels
Lekker Italiaans eten op deze heerlijke plek in Leeuwarden! Met een super ruime kinderhoek.
Pizza of pasta, bijna alle kinderen eten dit graag. In dit sfeervolle restaurant in de binnenstad van Leeuwarden kun je heel goed met je kinderen eten, en zelf ook optimaal genieten!
Check gauw de website voor het (bambino) menu of voor meer informatie.
Tip: Wil je op de hoogte blijven van leuke gezinsactiviteiten in Friesland? Schrijf je dan nu in voor onze gratis Nieuwsbrief!
De Burgemeester van Napels
Ruiterskwartier 115
8911 BS Leeuwarden
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
HERFSTVAKANTIE TIPS in Friesland
2026 - Deze herfstvakantie zijn er weer allerlei leuke activiteiten in Fryslân. Van de leukste kinder- en familievoorstellingen tot leuke workshops en dagjes uit. Hieronder onze favorieten op een rijtje!
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!