Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

La Fontaine

Lekker eten en drinken in Restaurant La Fontaine, mét speciaal kinderrestaurant!

Uit eten met kinderen? La Fontaine heeft een extra grote speelhoek (50m2) die plaats biedt aan meer dan 40 kinderen! Kids kunnen hier lekker klimmen, klauteren en spelletjes doen in een veilige en overzichtelijke omgeving. Ook worden er regelmatig extra activiteiten georganiseerd.

Voor de kinderen is een heerlijk kindermenu samengesteld, bestaande uit o.a. broodjes, patatjes, kipnuggets, pannenkoeken en zelfs biefstuk speciaal voor kinderen!

Meer infomatie vind je via de roze button.

Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de clubjes voor kids!

La Fontaine

Gemeenteplein 59

8442 MB Heerenveen

Openingstijden Bekijk de website voor de openingstijden
Prijs Bekijk de website voor het menu
Mail direct

Mail direct naar La Fontaine

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste musea met peuters en kleuters in Friesland

Ben je zelf een museumgek, maar heb je geen idee waar je met peuters of kleuters terecht kunt? Wij geven je hier 5 tips voor een superleuk educatief museum uitje voor peuters en kleuters in Friesland!

De allerleukste peuterbaden van Friesland

Wil je er even lekker op uit met je peuter of kleuter? Spelen met water is áltijd een goed idee! Maar waar vind je de allerleukste peuterbaden in Friesland? Wij verzamelden ze voor je!

6x állerleukste speeltuinen in Friesland

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste buitenspeeltuinen in Friesland, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

7x natuurspeeltuinen in Friesland

Wat is er fijner dan lekker buiten in de natuur banjeren? Je eigen verhalen verzinnen en je fantasie de vrije loop laten? Geniet van het buitenleven met onze favoriete natuurspeeltuinen en speelbossen in Friesland. Extra leuk is dat ze (vaak) gratis toegankelijk zijn. Oh ja,... vies worden mag!